Easyview Programlama

Arkadaşlar mt506t operatör panel için eb500 V2.7.4 software pc ye yükledim projeyi hazırlıyorum yanlız kadettiğim epj uzantılı projeyi bir türlü açamıyorum Eb500 proğramını açarsam en son uğraştığım proje olarak açılıyor.sorun nerede bulamadım.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhaba,

en son kaydettiğiniz projeyi eb500 boş program olarak açıp file open dan açmayı deneyin olması gerekiyor.

Aliemre 11 söylediğiniz gibi açabilyorum.
Birde bu mt506t ekranla pc ve delta plc kaberleşme kablo bağlantısı varsa gönderebilirmisiniz.

delta hangi serisi ve 232/485 mi olacak bağlantı.

ekteki resimde 232 bağlantısı var?

Ekli dosyalar

• delta_Weintek.jpg
    delta_Weintek.jpg
    33.8 KB · Görüntüleme: 44
Makro ile Türkçe doküman yok. Ama istersen İngilizce yollaya bilirim. Yada istediğin yaz basit ise örnek gönderebilirim.

kolay gelsin.

Makro ile Türkçe doküman yok. Ama istersen İngilizce yollaya bilirim. Yada istediğin yaz basit ise örnek gönderebilirim.

kolay gelsin.
Hızlı cevap için Teşekkürler Aliemre Bey...
Daha önce Delta kullanıyordum. İlk kez Weintek kullanıyorum.
Şuan belli bir şey yok. S7-1200 ile Bir proje yapıyorum, bitti sayılır. Weintek macro bilmediğimden hep PLC tarafında hallettim.
Ama vakit ayırıp BİT ON-OFF yapma, Zamanlama (Delyay) gibi basit örneklerin ekran görüntüsünü alıp işin mantığını resim üzerinde anlatabilirseniz çok sevinirim.
Tekrar teşekkürler.

O zaman siz müsait olduğunuzda bana ulaşın bağlanıp ben size nasıl olduğunu örnek olarak yaparım yada örnek gönderirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Geri