DVR Kayıt Cihazı İzleme Sorunu

jaguar75

Üye
Arkadaşlar DVR Kayıt cihazına uzaktan bağlanıyorum izliyorum. Real Time. Problem yok. Fakat nezaman kayıtları izlemek için ARA ya tıklarsam kayıt açılıyor izliyorum fakat 15- 20 saniye sonra izlediğim sayfa ilk baştaki parola ve şifre yazdığım kısma geçiyor. Aynı problemi yaşayan arkadaşların tecrübelerine ihtiyacım var.

merhaba
sanırım kayıt cihaınızla ilgili bir sorun marka ve modeliniz nedir önclikle ,ayrıca cihaı resetleyin ve yeniden kurun imkanını varsa hdd yi biçimlendirin ve yeniden deneyin hdd nizdede sorun olabilir
saygılarımla

arkadaslar benım bır h.264 kayıt cıhazım var bu kayıt cıhazını uzaktan ızlemek ıstıyorum ama bır turlu ızleyemedım bı yardımcı olurmusunuz

Cihazınızın ilgili portlarını modeminizden açmanız gerekir. DVR kayıt cihazınızdan kendinize bir kullanıcı hesabı oluşturmanız da gerekebilir.

Modeminizin portları açıldıktan sonra dış ıp'nizi girerek netten modeminiz üzerinden kameralara bağlanabilirsiniz.

merhaba
dvr kartlarda uaktan izlemedeki en önemli sorunlar şunlardır
portlarınızı pc niin aldığı yerel ip i sabitleyerekaçın diğeri modeminiin güvenliği yani frewalını kapatın diğeriise kameraların kuulu olduğu pc de nod 32 antivirüsvarsakaldırın uak ilemenide engel kalmayacaktır
saygılarımla

Modeminizin portları açıldıktan sonra dış ıp'nizi girerek netten modeminiz üzerinden kameralara bağlanabilirsiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,976
Son üye
ARALSAN

Yeni konular

Geri