Dvr kart mı? Kayıt Cihazı mı?

Para durumunuza bağlı ama denildiği gibi bilgisayarın çökmesi, virüs girmesi durumu söz konusu ama kayıt cihazlarında bu söz konusu değil. Özellikle plaka okumak istiyorsanız sırf bu iş için üretilmiş cihazlar var. Sizin kastınız netlikse ayrı tabi :)

bilgisayarını sadece kamera kaydı için kullanmıyorsan kulandığın diyer programlar yüzündende donma yapabilir.otopark vb. bir yerde plaka okumak için kullanmak istiyorsan
plaka okuyan kameralarla kayıt cihazını tavsiye ederim.

ribzö nickli arkadaşımıza sonuna kadar katılıyorum. eğer kartın bağlı olduğu bilgisayar sadece bu iş için kullanılmıyorsa, zamanla işletim sisteminde oluşan sorunlarla kartın performansında önemli düşüşler meydana geliyor. bunun yanında bu işletim sistemi hatalarını ortadan kaldırmak için format işlemini yapmak gerektiğinden eski kayıtlara ait dosyaları kaybetmek durumu ile karşı karşıya kalabiliyorsun. Ben güvenlik sistemleri satış ve montajı ile uğraştığım zamanlarda taktığım dvr kartlarından hemen hemen her iki tanesinden birinde bu gibi ve bundan başka kaliteyle ilgili sorunlar yaşadım. bu yüzden hiçbir müşterime dvr kartı tavsiye etmedim. marka soracak olursan, ben fujitron marka dvr ve kameralar kullandım. bu markayla ilgili henüz hiçbir şikayet yaşamadım. samsung ürünleri kadar kaliteli olmasada geniş ürün seçeneği ve fonksiyonelliğiyle iyi bir tercih olacağını düşünüyorum.

merhaba arkadaşlar dvr kayıt kartı kullanmanın hiç bir zaman size karı yoktur eger gerçekten net ve çözünürlügü yüksek bir sistem istiyorsanız kayıt cihazı kullanmalı ve izliyeceginiz ekran ya güvenlik monitörü olmalı yada 17'' kare monütor olmalı aksi takdirde görüntü ne kadar büyürse okadar bozukluk yaşarsınız

eger dilersen sana bu konuda daha geniş bir açıklama yapabilir yada fiyatları verebilirim
ALKATEK SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ
[email protected]
0532 577 62 89

merhaba arkadaşlar dvr kayıt kartı kullanmanın hiç bir zaman size karı yoktur eger gerçekten net ve çözünürlügü yüksek bir sistem istiyorsanız kayıt cihazı kullanmalı ve izliyeceginiz ekran ya güvenlik monitörü olmalı yada 17'' kare monütor olmalı aksi takdirde görüntü ne kadar büyürse okadar bozukluk yaşarsınız

Yanlış bilgi. Dvr kart kullanmanın dvr cihazlarının sağlayamadığı pek çok avantajı vardır. En basitinden disk alanı açısından dvr cihazları daha kısırdır. Bilgisayarlı sistemlerin disk desteği dvr cihazlarından kat be kat fazladır.
Ayrıca görüntü kalitesi kullanacağınız karta göre değişiklik gösterir. Ucuz kartlardan yüksek performans ve çözünürlük beklemek mantıksız. Aynı durum ucuz dvr cihazlar için de geçerlidir.

kartın modeli dusuk oldun dan buyuk olsa daha ii goruntu elde edersinnn kayıt cihazı daha mantıklı bencee

dvr cihazı kardeşim başın ağrımaz

kayıt cihazı ve en az 520 tvl bilinen bi marka kamera al

Bence direk kayıt cihazı al derim.Bu sorunların hiçbirinle karşılaşmazsın ozaman​

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,960
Son üye
katzeimar

Yeni konular

Geri