DVP-14ss Alt Program Sorunu

mhmtyazici

Üye
merhaba arkadaşlar dvp-14ss otomatik ve manuel olarak çalıştırmak için program kurmam gerek ama deltada alt programı nasıl kuruyoruz..teşekkürler

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merhaba arkadaşlar dvp-14ss otomatik ve manuel olarak çalıştırmak için program kurmam gerek ama deltada alt programı nasıl kuruyoruz..teşekkürler

sistemde sadece 14 ss mi var yoksa dop panelde varmı gerçi otomatik ve ya manuel seçenekli yapacağınıza göre seçim için en kötü ihtimal ile bir anahtar kullanacaksınız tam olarak istediğiniz ney?
:confused:
başarılı çalışmalar...

Sistemsde operatör panel olacak ama benim merak ettiğim siemensteki gibi alt program oluşturabiliyormuyuz yoksa otomatik manuel anahtar kullanarakmı yapıyoruz yani alt program özelliği varmı
yapmak istediğim 8 adet motoru otomatik olarak zamanlı çalıştırmak manueldede tek tek çalıştırmak...

Sistemsde operatör panel olacak ama benim merak ettiğim siemensteki gibi alt program oluşturabiliyormuyuz yoksa otomatik manuel anahtar kullanarakmı yapıyoruz yani alt program özelliği varmı
yapmak istediğim 8 adet motoru otomatik olarak zamanlı çalıştırmak manueldede tek tek çalıştırmak...

evet böyle bir şey mümkün size demoyuda yüklemek istiyorum ama nedense yüklememi engelliyen bir şey var yalnız gerekli dökümanlara internet üzerinden ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum...
başarılı çalışmalar...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Geri