Demirdöküm Aden kombi, su ısınıp soğuyor

yenice

Üye
Kombi yaz modunda, petekler devre dışı. Musluğu açıyorum ve bir daha da dokunmuyorum. Su ısınıyor, soğuyor, ısınıyor, soğuyor. Musluk ayarına hiç ellemesem de bu böyle. Sabit sıcaklıkta devamlı sıcak su almak imkanı yok mu?

diğer . arıza yoksa .
konfor !!! ( boyler )
sıcak su ihtiyacınız fazla ise
banyo + mutfak beraber
çift banyo kullanımı aynı anda
vs gibi .

Sıcaklık ölçme sensörü boruya tam temas etmiyorsa bu durum oluşuyor

İygünler benim ariston hotpoint bulaşik makinam arıza yaptı suyu aliyor aldıği gibi boşaltıyor birdebaşlat düğmesi parlatici işiği tuz işiği yani sonuyor yardim i olursanız sevinirim arkadaşlar
Lütfen yardimci olun

Son düzenleme:
İygünler benim ariston hotpoint bulaşik makinam arıza yaptı suyu aliyor aldıği gibi boşaltıyor birdebaşlat düğmesi parlatici işiği tuz işiği yani sonuyor yardim i olursanız sevinirim arkadaşlar
Lütfen yardimci olun

bulaşık makinesi, arızanı şu bölüme yeni konu açarak sormalısın kardeş;
https://www.kontrolkalemi.com/forum/kategori/bulaşık-makineleri.162/

makinenin tabanına su almasına yol aan bir su kaçağı / gider tahiye edememe gibi bir sorunu var gibi anlaşılıyor; makineyi öne çek; bir tarafı üzerine biraz yatır; içinden bir mkitar su akabilecektir; bu su azalıp bitene kadar sabırla bekle; sonra diğer karşı kenarı üzerine de birazcık yatır; (kaçak emniyet şamandırası yerine otursun diye) gider borusu kıvrılmış sıkışmış olmasın; sonra makine az öne çekili halde yerine geri sok; bağlantılarını çıkarman gerekti ise geri tak bu arada. Sonra çalıştır sorun devam ediyorsa içini açacaksın, durum servislik.

Kombi yaz modunda, petekler devre dışı. Musluğu açıyorum ve bir daha da dokunmuyorum. Su ısınıyor, soğuyor, ısınıyor, soğuyor. Musluk ayarına hiç ellemesem de bu böyle. Sabit sıcaklıkta devamlı sıcak su almak imkanı yok mu?

Prosestat adını verdiğimiz parçanızın değişme vakti gelmiştir.
Değiştirmeden bir süre daha idare etmek isterseniz kombinizin içindeki fan motorunun çarklarını temizlemeniz gerek.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,871
Kullanıcılar
449,461
Son üye
evenzhou

Yeni konular

Geri