Delta Screen Editor Win-10 Uyumu

iyi akşamlar delta scren editor windows 10 ile calışmıyormu ekranı başka sekilde programlıya biliyormuyuz yoksa pc nin işletim sisteminimi degiştirmem lazım

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Screen Editör' ü Win-8 ve win-10 dada kurup çalıştırabilirsiniz...Ama aşağıdaki resimdeki ufak ayarı yapmamız gerekmektedir...

ScrEdit 2.00.23 programına sağ tuş / özellikler / Uyumluluk /uyumluluk Modu windows Xp SP3 seç
UYGULA / TAMAM ....sonra kuruluma devam....

scr edt.png

Arkadaslar delta screen editor son sürüm yazılımını bulamıyorum elinde olan varsa paylaşabilir mi

Arkadaslar delta screen editor son sürüm yazılımını bulamıyorum elinde olan varsa paylaşabilir mi
Bende bulamadım bulan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi
İyi çalışmalar

Screen Editör' ü Win-8 ve win-10 dada kurup çalıştırabilirsiniz...Ama aşağıdaki resimdeki ufak ayarı yapmamız gerekmektedir...

ScrEdit 2.00.23 programına sağ tuş / özellikler / Uyumluluk /uyumluluk Modu windows Xp SP3 seç
UYGULA / TAMAM ....sonra kuruluma devam....

Ekli dosyayı görüntüle 31310
merhabalar son sürüm kur dosyası elinizde varsa gönderebilir misiniz.Siteden silinmş bulamadık
Kolay gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
İbrahim bey teşekkür ederim
Bu programın DOP A için olanıda var mı acaba.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,457
Kullanıcılar
450,396
Son üye
murataydnnn1

Yeni konular

Geri