Delta Plc de trafik sinyalizasyonu bilen bakabilirmi

weit

Üye
Proje ödevim var okuldan Delta Plc ile Trafik sinyalizasyonu yapmam gerekiyor

Bu programi yazan bana yardımcı olabilirmi

Kırmızı sarı ve yesil ısık belli sürelerle yanıp söncen yani dısarda kullanılan trafik lambaları gibi olacak bilgisi olan yardım

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
yanıma gelen satjerlerin hepsine bu uygulamayı 3 adet led ile yaptırıyorum. Elimde sabit bir yazılım yok. Sadece tek bir ısıkmı, yoksa kavsakmı yada yaya lambalarıda soz konusumu... bilgilendirirseniz saglıklı bir sekilde yardımcı olabilirim.

yanıma gelen satjerlerin hepsine bu uygulamayı 3 adet led ile yaptırıyorum. Elimde sabit bir yazılım yok. Sadece tek bir ısıkmı, yoksa kavsakmı yada yaya lambalarıda soz konusumu... bilgilendirirseniz saglıklı bir sekilde yardımcı olabilirim.

Kavsaklı olacak delta plc de yapılan kodlar lazım

ÖrneK:SFTR X0 M0 K16 K6 Kullanarak yapmam gerekiyor BUNLARIN CIKISLARINA MOTOR KYOARAK GÖRÜYORUM EKRANDA

Böyle kavsaklı olacak yardımcı olursan mutlu olacağım

Eğer yapmak istediğini detaylı anlatırsan yardımcı olabilirim

Sn. weit,

İlk başladığım zamanlarda pratik olsun diye sadece blok süreler vererek yapmıştım, çok basit bir uygulamaydı. Sizinki de böyle birşey mi?

Sn. weit,

İlk başladığım zamanlarda pratik olsun diye sadece blok süreler vererek yapmıştım, çok basit bir uygulamaydı. Sizinki de böyle birşey mi?

Evet kısa sürelerle bir kavsaklı tirafik sinyalizasyonu yapmak istiyorum mesela kırmızı ışıkta 50 ye kadar saycak sonra sarıya hemen sonrada yesıl ısıka geccek Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri