Delik içi taşlama taşları nerede bulunur?

Sizin sobalı kalorifer işi ne oldu hocam? Kış geçince unuttunuz herhalde :)

Yaramı deştiniz.Yazlığa yapılacak o soba. Hala gidemedim yazlığa. Gittiğim zaman haberiniz olacak zaten. Alpern hocam basınç sensörü, pompa hesabı vs vs. Siz nasıl beni unutmadıysanız ben sizi hiç unutmadım.
Ekşiyeceğim başınıza ;);)
Sevgi ve saygılarımla

Türkiyedeki bütün taş çeşitlerini istanbul karaköy perşembe pazarında bulma ihtimalin oldukça yüksek.
Ankara'da da vardır fakat bende aramak için vakit yok ne yazık ki. Tek seçeneğim çalışırken oturduğum yerden bulup sipariş vermek.

Teşekkürler.

Yaramı deştiniz.Yazlığa yapılacak o soba. Hala gidemedim yazlığa. Gittiğim zaman haberiniz olacak zaten. Alpern hocam basınç sensörü, pompa hesabı vs vs. Siz nasıl beni unutmadıysanız ben sizi hiç unutmadım.
Ekşiyeceğim başınıza ;);)
Sevgi ve saygılarımla
Benim dedemin köydeki evinde var öyle bir sistem. Bodrum katındaki küçük bir kömür kazanıyla bütün evi ısıtıyorlar.

Benim dedemin köydeki evinde var öyle bir sistem. Bodrum katındaki küçük bir kömür kazanıyla bütün evi ısıtıyorlar.

Yazlıkta doğalgaz imkanı vs olmayınca elektrikli sobalarda yetmeyince bende mecburen böyle bir şey yapacağım. Ancak kazan yerine soba ile çözeceğim işi. Ben biraz da fantaziye kaçıp mikro denetleyici ile kontrol edeceğim selenoid vafleri pompayı vs

Yazlıkta doğalgaz imkanı vs olmayınca elektrikli sobalarda yetmeyince bende mecburen böyle bir şey yapacağım. Ancak kazan yerine soba ile çözeceğim işi. Ben biraz da fantaziye kaçıp mikro denetleyici ile kontrol edeceğim selenoid vafleri pompayı vs
abi proje bittiğinde ayrıntılarıyla burada paylaşmanı rica ediyorum. Merakla bekliyorum. Saygılarımla.

@T-Tech Teşekkür ederim. Sağolasın.

parlatma yapıcaksan çelik bilye çok iyi parlatıyo ayna gibi çıkıyo tabi presle basman lazım. Birde özel macunlar var delikten basılıyo yine hidrolikle kumlu gibi özel alaşım onlarda iyi parlatıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri