Cocuk arabasi arizasi

posta61

Üye
IMG_20230816_010018.jpg

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Slm ustalar sitede yeniyim resmini gordugunuz oyuncak cocuk akulu araba karti kumandadan geri gitmekte manuelde bazen gidiyo bazende duruyor role cit cit edip kapatiyo 3 adet mosfet var bunlardan kaynaklanabilirmi mosfetlerin bir bacaginda mikro transistor var birde roleye giden bi ayakta onlardan olabilirmi bu arada( petal) saglam

şimdi ben kızmıycam, sadece azcık sesli düşüneceğim. hanisi azcık ucundan yaşanmışlıkmış gibi farz edin.
geçenlerde fena halde karnım ağrıyordu. kusacak gibi oluyordum ama bir türlü olmuyordu. üşenmedim asm ye gittim sıra aldım ( neymiş insan arıza yapınca doktora gidiyormuş) sıram geldi. doktorum bana neyin var diye sordu. bende sıkıntılarımı anlattım. ( neymiş doktor bana karşıdan bakıp arızalarımı bilemiyormuş) sonra bir iki ilaç yazdı yolladı. ben de ilaçlarımı aldım iyileştim.

Sayin üstadlar bana bi yardim.
şimdi ben kızmıycam, sadece azcık sesli düşüneceğim. hanisi azcık ucundan yaşanmışlıkmış gibi farz edin.
geçenlerde fena halde karnım ağrıyordu. kusacak gibi oluyordum ama bir türlü olmuyordu. üşenmedim asm ye gittim sıra aldım ( neymiş insan arıza yapınca doktora gidiyormuş) sıram geldi. doktorum bana neyin var diye sordu. bende sıkıntılarımı anlattım. ( neymiş doktor bana karşıdan bakıp arızalarımı bilemiyormuş) sonra bir iki ilaç yazdı yolladı. ben de ilaçlarımı aldım iyileştim.
üstad sitede yeniyim pc işlerinden pek anlamam zor resim atip yazabildim bana yardimci olurmusunuz

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri