Cocuk arabasi arizasi

Roleler saglam giderken kesiyor pedala birakip tekrar basinca role bazen devreye giryo bazen girmiyo Y1 transistor 8050 diye geciyo acaba ileri geriyi omu sagliyo
Aküleriniz ne alemde . Tam şarjlı durumda bu işleri yine yapıyor mu ? Elektronik arızalar bir düzelip bir bozulmaz. Kondansatörler ikinci bakılacak yer .

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Aküleriniz ne alemde . Tam şarjlı durumda bu işleri yine yapıyor mu ? Elektronik arızalar bir düzelip bir bozulmaz. Kondansatörler ikinci bakılacak yer .
Akulerde sorun yok daha oncede bulmustum kucuk oyuncak arabada tr arizasi bunlar mikrocip oldugu icin hepsini tek tek soökme şansim yok bana işi bilen uzman anlayan yonlendirse yaparim ileri geri transistorleri var acaba hangisidir onlarda sizdirma olmakta
Akulerde sorun yok daha oncede bulmustum kucuk oyuncak arabada tr arizasi bunlar mikrocip oldugu icin hepsini tek tek soökme şansim yok bana işi bilen uzman anlayan yonlendirse yaparim ileri geri transistorleri var acaba hangisidir onlarda sizdirma olmakta
Ustunu isaretledigim parcalardan supeleniyorum buyuk olanlar mosfet galiba onlardan olurmu o kadar bilgim yok kucukler Y1 tr 8050

Ekli dosyalar

• IMG_20230815_192726.jpg
    IMG_20230815_192726.jpg
    357.3 KB · Görüntüleme: 4
  • IMG_20230822_181924.jpg
    IMG_20230822_181924.jpg
    267.8 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:

Ustunu isaretledigim parcalardan supeleniyorum buyuk olanlar mosfet galiba onlardan olurmu o kadar bilgim yok kucukler Y1 tr 8050
Temassizlik da başka bir ihtimal .

Orada orta bacagi bos olanlar mosfetler var bide mavi sari cizdigin mikrocipler var onlardan kaynaklaniyor ama hangileri baska n olacak neden uzaktan anlasilmasin devre belli

Forum istatistikleri

Konular
128,194
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri