Cnc reuter 4 eksen

Herkese kolay gelsin liseli öğrenciler için cnc router yapmak istiyorum bana malzeme listesi ve nerden bulabilecegim söyleyecek bir üstat varmı 2000*1000*500mm olacak a z ye yardımcı olacak arkada için tsk ileride tezgah büyüyecek şekilde malZemeleri almak istiyoruz şimdiden tsk herkese.

Lise öğrencileri 2000*1000*500 lük cnc yapmaya başladılar ha , çok iyi çok iyi.
Size a dan z ye anlatmak yerine siz a dan z ye okuyup öğrenseniz daha kolay olmaz mı ?
Cnc bölümü bunun için bilgi biriktirdi.

Size a dan z ye anlatmak yerine siz a dan z ye okuyup öğrenseniz daha kolay olmaz mı ?
Dostum bir hocam yardım istedi ondan dedim on yargıyla yaklasmasak

@KAZIMUGUR Abi konuyu açan bir öğretmen meslek lisesinde bildiğim kadarıyla ama mesleğinin hakkını verenlerden geçenlerde de otomasyon malzeleriyle ilgili bir konu açmıştı!Öğrencilerin eğitim alması için!

Merhaba;

Cnc kullanılan tüm malzemeleri en uygun Şahin rulmandan temin edebilirsiniz.(Site ile yakın uzak bir ilişkim yoktur.2-3kez alışveriş yapmışlığım var.)
Malzeme listesi de verilebilir ama bunun için sizin cnc ile ne işleyeceğiniz , ne yapacağınız gibi bilgileride vermeniz gerekiyor.Bu bilgiler ışığında ustalar size destek olabileceklerdir.
Cnc ve donanımı ile ilgili bu forumda kaynak çok.Arkadaşların verdiği 2-3 linki okusanız kafanızda bir şeyler oluşacaktır.

Selamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…