Chauvin-arnoux Enerji Analizörü Hangi standart kapsamındadır ?

C.kaya

Üye
Chauvin-arnoux Enerji Analizörü Hangi standart kapsamındadır ?
Arkadaşlar 17025 Başvurusunda bulanacağız bu süreç içerisinde tüm cihazları bir standarta göre ŞÇP'sini hazırlamamız gerekiyor
Chauvin-arnoux Enerji Analizörü için hangi standarttan yararlanmalıyız
Yardımlarınızı bekliyorum..

Sorunu anlayamadım, üretici zaten sitesinde hangi standarda uygun olduğunu belirtmiş, tabi eğer kastın buysa.

Link verebilirmisin hangi standart?
sorum şudur ; 17025 almak için sahip olduğunuz tüm cihazlara bir standart kapsamında SÇP hazırlıyorsunuz ben bir çok cihaz için buldum. fakat Chauvin-arnoux CA8332B cihazı hangi standart kapsamında yazılır bulamadım...
Örnek :
Bu talimat, TS EN ISO 13187 Termal kamera ile bina yüzey sıcaklığı tayinini içeren standart kapsamında hazırlanmıştır.
Benim yapmam gerekende Mesela termal kamerayı ilgilendiren standart 13187 Enerji analizörünü ilgilendiren standart hangisidir acaba ?
bayağı araştırdım fakat bir sonuca varamadım. işletme içi metot yazıcaz artık bulamazsak.

Merhaba,
ürün sayfasında "Compliant with IEC 61010-1, 600V. cat III" yazıyor ayrıca ürün kataloğunda "Parameter summary report
as per EN 50160 standard (Qualistar)" yazıyor, ama sanıyorum bu yeterli değil benim kastım bu idi. Ürün sayfası için link Chauvin Arnoux - Product Form

17025 standardına göre kalibrasyon yapan akredite bir kuruluşta ürünü kalibre ettirebilirsiniz. Metkal firması size yardımcı olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri