Elektrik panosuna wifi kontaktör

4 kanal sonoff sizin için en optimum çözüm olacaktır, bağlantısını kendiniz videolarını izleyerek kolayca yapabilirsiniz. size tavsiyem pc veya sunucu gibi sistemlerin elektriğinini hiçbirzaman doğrudan kesmeyin. HDD, RAM ve Ekran Kartına zarar vermeniz an meselesi.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
mesefe ne kadar
Herkese merhabalar;
Sürekli 220V 50A-60A arasında elektrik tüketen bir server sistemim var ara sıra cihazlarda kopmalar oluyor gidip sistemi tekrar açmam gerekiyor. İçerisinde 4 adet her biri 32A olacak şekilde bir sigorta kutusu var. Elimde bir adet wifi priz mevcut bu priz ile panoyu uzaktan açıp kapatmam lazım yani bütün enerjiyi kesip yeniden açmam lazım. Bir videoda görmüştüm daha büyük bir sistemi bu şekilde uzaktan açıp kapatıyorlardı ama bağlantı şeması nasıl bilmiyorum. Bilen arkadaşların yardımlarını fikirlerini bekliyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri