Cephe aydınlatma neon led

abcabc00

Üye
Merhaba. Evimin dış cephesinde neon led kullanmak istiyorum. Yaklaşık 30m gerekiyor.
12 volt mu 220 mi tercih etmeliyim sizce? Tek kablodan 30m sağlıklı olur mu? Neon kullanımında herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Neticede LED 3 V gibi küçük bir gerilim ile çalışıyor. 220 de olsa, 12 de olsa uygun devre ve sürücü ile gerekli gerilim elde ediliyor. 220 tercih ettiğinizde ledin dahilinde en ucuz ve optimum devre bulunuyor. Bu devrelerde ki arızalarda komple LED iskartaya çıkabilir.
Benim tercihim 12 V ve çok kaliteli ve güçlü güç kaynağı olur.

Neticede LED 3 V gibi küçük bir gerilim ile çalışıyor. 220 de olsa, 12 de olsa uygun devre ve sürücü ile gerekli gerilim elde ediliyor. 220 tercih ettiğinizde ledin dahilinde en ucuz ve optimum devre bulunuyor. Bu devrelerde ki arızalarda komple LED iskartaya çıkabilir.
Benim tercihim 12 V ve çok kaliteli ve güçlü güç kaynağı olur.
Tavsiye edeceğiniz marka var mı?

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri