cep telefonu oneri

İlla akıllı telefon alcam diyorsan htc al. 2010 yılının en iyi telefonu seçildi bu arada kendileri.

2 hafta önce nokıa c5 aldım gayet güzel ve hızlı bir telefon ben memnu num tavsiye ederim

Selamlar.

N8 kullanmadım, C7 gördüm, donmalar falan yaşanmadı. Ancak yenilenmiş Symbian bile olsa, Symbian o kadar tavsiye etmiyorum açıkçası. Android daha kullanışlı olabilir.

Ben bu forumda bir çok sidede nokia 2700 la geziniyorum. Tek sorunu video açmada flaş pleyer yükleniyor mu diye araştırıyorum. Ben parasına göre memnunum.

Valla bence 5800 almada ne alırsan al 8. Kez servise göndericem 1 değiştirdiler yine olmuyor :)

ben sana android işletim sistemli olsunda hangisi olursa olsun diyorum bilgisayar gibi telefonlar program yönünden de birçok uygulamarı var

arkadaslar oneriler icin tsklr
nokia n8 dg aldim
akilli makilli diyorlar onu nerden anlayacagiz sayet ben akilli bir yanini gormedim dokunmatik telefon :D

ayrica kahireden aldim tr fiyatlari nasil acaba burdaki fiyati 3600le (1 $ : 6 le)
donma vs yok yanliz turkceye cevirdikden sonra telefonla gelen resimler ve videolar tanimsiz oldu acilmiyorlar ve silinmiyorlar
nasil duzeltebilirim acaba

blackberry torch 9800

iphone 4 kullanıyorum,artık baska bişede kullanamam heralde.Çok tel değiştirdim ama bu telefon değil baska birşey sanki.

Ustam Htc ye bir göz at istersen Ben 2 yildir kullaniyorum degisik modellerini kullandim süper bence

Forum istatistikleri

Konular
128,251
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri