cenova güvenlik hakkında bilgisi olan varmı ?

Cenovanın ürünleri diğer ürünler gibi, senin için asıl önemli olacak konu bayiiliğine başvurduğun firmanın sana sunacağı teknik desteği ve sattığı ürünün arkasında olup olmaması. Arkadaşlar bahsetti gelen ürünlere her firma sticker basıp satar. Sen tecrübeye ve internetteki yorumlara bakacaksın. Burda hiç kimse bir firmayı boşyere kötülemez, şu şu nedenle beğenip beğenmediğini ifade eder. Sen ginede tecrübesi olanları dinle

konu kapanalı uzun zaman gecti ama bakınırken yazayım dedim
BURDAN BUTUN KAMERACILARA SESLENİYORUM KAMERACIYIM DİYORSANIZ MUTLAKA CENOVA İLE CALISIN.HER SEGMENT ÜRÜNÜ MEVCUT AZ DA OLSA COK DA OLSA CENOVA SATIN.GİDİN TANISIN CAYLARINI İÇİN MALLARINA BAKIN DESTEGİN KIRALI VAR ORDA
BU HAFTA TEKRAR SAHİT OLDUM SICAGI SICAGINA YAZMAK İSTEDİM.DİYECEKSİNİZ SEN NE SATIYORSUN %70 SPY % 30 CENOVA
AMA GÜN GELECEK SADECE CENOVA İLE YOLA DEVAM EDECEM

Bütün kamera kurulu yapan arkadaşlara tek sorum var; Bütün güvenlik firmaları merkezden istanbuldan bölgeden alt bayilerine yada bayikerini ezerek sonkullanıca bol bol arayıp msj atıp reklam atıp fiyat veriyormu?satış yapıyormu?artık bıkkınlık getiriyormu? TABİKİ EVET
Peki siz hiç CENOVA GÜVENLİK SİSTEMLERİ merkezin yada bölge müdürlüğünün bir tek reklam msjını tanıtımını rahatsıZ edici aramasını gördünüzmü? HAYIR GöREMEZSSİNİZ Çünkü CENOVA GÜVENLİK REKLAM YAPMASINA GEREK YOK! Benim malım bu kalitem bu alan alırder geçer RAHATSIZ ETMEZ YAPIŞMAZ MAL SATÇAM DİYE ! Ben izmirde ara toptancıyım yıllardır bir sürü marka bir sürü kampanya msjı arama gördüm bıktım CENOVA SATTIĞIMDAN BERİ KAFAM RAHAT BU FARK SADECE CENOVA SATMANIZA ALMANIZA YETER.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri