CCTV

gatito

Üye
selamlar arkadaşlar evime güvenlik sistemi yapmak istiyorum CCTV kamera ile TV de görüntüalabilirmiyiz? veya illede DVR kart almamız şartmı?

Sn gatito
Kayıt almadan sadece o anki görüntü yü Tv nizde izlemek istiyorsanız dvr kart yada dvr cihaz almanıza gerek yok ancak geçmişe yönelik kayıt tutmak istiyorsanız dvr cihazi kullanmanız gerkli

bu konuda yardımcı olacak birileri varmı

bizim ev çok tenha bir yerde geceleri özellikle termal kameralı sistemler varmı

merhaba
öncellikle kamera sistemlerinde kayıt yapmak istiyorsanaız pcye takılacak kart veya pc niz yok ise kayıt cihazı almanız gereklidir kayıt cihazları ve kamera kartları en az 4 kanallı olarak bulunmaktadır ve katları olarak devam ederler ancak kayıt yapmak istemiyorum derseniz eğer 1 kamera için direk tv ye AV girişinden bağlantı yaparak çalıştırabilirsiniz yada kamera sayınız fazla ise swicher veya quad kullanarak tv ye bağlantı yapabilirsiniz aynı zamanda kamera kayıtcihazlarındada tv ye çıkış vardır kamera kartlarında ise tv çıkışlı kamera kartı veya tv çıkışlı ekran kartı kullamanız gerekir
Ayrıca termal kameralar var ancak fiyat olarak aşırı fazla dır çünkü termal kameraları genelde Askeriye kullanmaktadır. ben size uzun mesafeli power leddli gece görüşlü kamera öneririm
saygılarımla

Sn gatito
Kayıt almadan sadece o anki görüntü yü Tv nizde izlemek istiyorsanız dvr kart yada dvr cihaz almanıza gerek yok ancak geçmişe yönelik kayıt tutmak istiyorsanız dvr cihazi kullanmanız gerkli

evet böyle yapabilrsiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri