CCTV internetten nasıl net izlerim

karman28

Üye
üstatlar güvenlik işinde yeniyim kendi dükkanıma kamera koydum dvr balitech marka kamerada ama internetten izlerken çözünürlük çok düşük nedeni nedir yoksa ben mi yapamadım şimdiden herkeze teşekkür ederim

sorunlar çok olabailir . internetin hızı , kameranın özelligi dvr kayıt cihazın çözünürlügü vs bunlarda önemli hususlar eger ayarlarda sıkıntı yaşamıs olsaydınız zaten izliyemezdiniz . ama yinede emin olmak istiyorsanız mesai zamanları balitcehin sisteminde teknik servisten yerinde destek almanızı tavsiye ederim

Şöyle bir ayarda var atlamıs olabilirsiniz.Kayıt kalitesini ayarladığınız menünün sağ tarafında uzak izleme için izin verilen kaliteyide secebiliyorsunuz. Kontrol eder misiniz ?

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

görüntü kalitesi arttıkca netten izleme yani download süren uzar birde edge ile bağlanıyorsan gecikme süren artar cif kalitede352x288 olarak hızlı bir görüntü alırsın ama kalite düşük olur sadece 1 kanalı d1 (dvd kalitesinde izleyebilirsin)birde kayıt cihzında kullanmadığın kanallar varsa kapatmayı unutma kanal ayarlarından bos görüntü yavaslamayı artırır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,958
Son üye
maxicten

Yeni konular

Geri