Buzdolabı

tavsiye etmem neden bosch yada beko düşünmüyorsun

bence boşh profilo alma çünkü çok arıza yapıyo akıllı nofroz diyolar ama ne akıllısı arıza makinesi hiç tavsiye etmem iki tane aldım ikiside arızalandı yazık kesinlikle alma

Aynı araştırmayı bende yaptım bir iki gün önce.
Fiyat konusunda limitlerin nedir bilmiyorum ama
Beyaz eşyada Genel Tavsiyeler şu şekilde : miele, amana, elektrolux, samsung, general electric, siemens.
fiyatlarda tabi ciddi oranda farklı.
regal buzdolabı 1200 lira iken siemens uygun bir buzdolabı ben 2500 liraya kafama yatanı buldum.
Miele'nin fiyatları 8000-9000 ytl. Program update özelliği vs ile ömür boyu kullanım.
Bütün bu araştırmalarımda bosch beko vestel esamesi okunmamakla birlikte, tabiki kötü seçenek oldugunu söyleyemeyiz.
Yinede ince eleyip sık dokuyan bir insansanız yukarıda farklı olarak sayılan markaları da araştırmanızı tavsiye ederim.

Saygılar

bizim buzdolabı emekliye ayrıldı buzdolabı alcaz hangi marka buzdolabı önerirsiniz görüşlerinizi bekliyorum

çok geniş bir soru. Fikrimdir türkiyede koç ürünleri kullanılması her yönden avantajdır

valla buzdolabı konusunda acayip aksiyon ve gerilimler yaşamış bir insan olarak sana enson aldığım buzdolabını memnuniyetle önereceğim eskiden büyükler derlerdiki elektronik işi şans işi ben buna tüm gençliğim boyunca inandım kimse üretici firmayı eskiden suçlamazdı ama ben artık eminim kalite tesadüf değildir. ben özellikle buzdolabında acayip handikaplar yaşadım markalarını söylemeyeceğim ama 14 defa evimden buzdolabı tamire gitti kaç kere değişti farklı modelle bilmiyorum 3-5 gibi artık tekrardan sanssız bir insan olduğuma inanmaya başlamıştım ama sansızlık değil yanlış tercih olduğuna karar verdim gittim birtane bosh buzdolabı aldım 14 yılda evime giren 15. buzdolabı ve 4 yıldır kullanıyorum maşallah bu sefer sansım yaver gidiyor.

valla valide hanım 8 senedir çamaşır makinasını(son alamanlardan), 4 senedir bulaşık makinasını kullanıyor, bende 1,5 senedir kendi evimde tüm beyaz eşyalarını kullanıyorum servis yüzü görmedi. hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim.

valla valide hanım 8 senedir çamaşır makinasını(son alamanlardan), 4 senedir bulaşık makinasını kullanıyor, bende 1,5 senedir kendi evimde tüm beyaz eşyalarını kullanıyorum servis yüzü görmedi. hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim.

tavsiye markanız nedir :confused:

Buzdolabında bana göre en iyi markalar:

Amana
Samsung
Sharp
LG

LG Türkiye'de yenidir, ama 90'şı yıllardaki Arçelik'in kaliteli No frostlarını LG üretmiştir. Aynı şekilde şu anda Bosch-Siemens ve Profilo'nun 70cm üzerindeki genişlikte buzdolaplarını LG üretiyor.

Kendi evimde 1995 yılında aldığımız Samsung no frost halen ilk günkü gibi duruyor ve çalışıyor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri