Bursada Ücretsiz Plc Kursu Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

naberco

Üye
Merhabalar,
Bursada ikamet ediyorum ve bu yüzden Bursada Ücretsiz Plc Kursu arıyorum. Bilen, duyan, ilgilenen kişilerden rica ediyorum.
Saygılarımla.

Demirtaş sanayi bölgesinde bir BEGEVe uğrayın sanıyorum ücretsiz kursları var internettede bir araştırma yapabilirsiniz sitelerindede bilgiler mevcut

BEGEV ı az once aradım ve 4 ay srecek olan kursun ucretı 900lıra oldugunu soyledıler.Bursada ucretsız PLC kursu veren bı yer varsa banada haber versın :))))

Diğer şehirlerde oluyo da Bursa gibi sanayi bakımdan gelişmiş bir şehirde nasıl olmuyor düşündürücü geliyor bana.Begevi ben de aramıştım ve bana temmuzdan önce bir kurs yok demişlerdi.Fiyat sormamıştım çünkü ücretsiz olduğunu tahmin ediyodum.Biraz önce tekrar begevi aradım, yine temmuzdan önce kurs olmayacağını, plc kursunun da katılımcıya göre olacağını ve 900 lira olduğunu sölediler.Begev işi olmayacak yani.Diğer şehirlerdeki gibi bi tane öğretmen çıksa ve bursada kurs düzenlese çok güzel olur.

Sıfırdan başlıyorsanız PLC ile ilgili kitaplar alın eğitim seti alıp bilgisayarınıza bağlayın. Kendi çabalarınızla epey yol katedebilirsiniz. Tavsiyem başlangıçta bir dil ile başlayın. Örneğin siemensi referans alın. Çalışmalarınızda başarılar dilerim...

Gesiad, İş-Kur, Avrupa Birliği Eğitim Programı
(Ref: )
İşin Tanımı :

SANAYİ SEKTÖRÜNDE KATILIMCILARIN ENDÜSTRİYEL,ELEKTRİK,ELEKTRONİK,BAKIM ONARIM KONUSUNDA BİLGİ VE BECERİLERİNİ GELİŞTİRMEYEYÖNELİK MESLEK EĞİTİMİ;

MESLEKİ YETERLİLİK KONUSUNDAKURS KONULARI;

* PLC(PROGRAMLANABİLİR MANTIK KONTROLCÜSÜ) DE PROGRAMLAMA VE UYGULAMALARI,
* OTOMATİK KUMANDA DEVRELERİ VE DEVRE TASARIMI,
* BİLGİSAYARLI OTOMATİK KUMANDA DEVRELERİ ÇİZİM PROGRAMI VE UYGULAMALARI,
* ÜRETİM UYGULAMALARI VE BAKIMCILIĞI,
* FABRİKA ORTA GERİLİM TEKNİĞİ,BAKIM VE ONARIMI,
* ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK UYGULAMALARI,
* MİKRODENETLEYİCİLERİ PROGRAMLAMA VE KULLANIMI,
* TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ VESTANDARTLAŞMA,

NOT:Eğitimimiz ücretsiz olup 18.00-22.00 saatleri arasındadır.
Katılımcılara eğitime katıldıkları hergün için 3 Euro cep harçlığı verilecektir.
Aranan Nitelikler :

* 18-24 yaş aralığında ( en geç 1985 doğumlu )
* En az Meslek Lisesi Mezunu (elektrik elektronik bölümleri mezunu)
* Bursa da oturan
* Askerliğini yapmış tercih sebebi

Gesiad, İş-Kur, Avrupa Birliği Eğitim Programı | GESİAD Bursa | Secretcv.com

Teşekkürler brscem, internet üzerinden başvuru yaptım, inşallah başka bişi gerekmiyodur.

begevdeki ortam olanaklar hiç bir yerde yok ama hocalarda iş yok. kendim katıldım ve biliyorum. BursadaYeni bir kurs açılıcak. Şuan en çok tutulan son programlar. S7 300(ileriseviye), PID Kontrol, WinCC, ve High Graph. hocası türkiye çapındaki bu işin üstadı Behçet Üstün. fiyatıda çok uygun. bakmanızı tavsiye ederim. ilgilenen arkadaşlar bana ************* dan ulaşabilirler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ebteresan yaw BEGEV ücretsizdi yani bu sene orda kurs gören arkadaşım var daha yeni bitti kursları haziran sonunda ücretsiz katıldı. Gerçi şimdi ismi değişti BEGEV değil sanırım Demirtaştaki BOSAB oldu herhalde belki o yüzden ücretli omluş olabilir yeni dönem kursları birde eskiden çok fazla katılımcı yokmuş şimdi işsizlik çok diye çok fazla başvuru oluyomuş o yüzden de bu yolu tercih etmiş olabilirler.

TEGİDER
bu dernekle iletişime geçerseniz, kendi içinde bazen ücretsiz plc ve değişik endüstriyel cihazların eğitimleri verilmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri