bosch wfg 1660

anladım ustam herşeyi anlarımda bu kristale ne oluyor hiç anlamış değilim sizin bir bilginiz varmı ustam kristale ne olduğu hakkında??

ustam verdiğin değerli bilgiler için teşekkür ederim kartı hallettim çalıştı test edeyim dedim çalıştı durulama da bol bu alıp ölece kaldı hiçbir hareket yok kapı kilitli ama ne boşaltma ne ek su alma nede kazan dönmüyor yüksek seviye durulama suyunu alarak olece bekliyor bir sorayım dedim size bunu??

sayın supermaster üç konum var-* program sonu - çalışıyor - hazır -yanan led program sonu ledi

valla ustam size bilgi vere vere biz aç kalacas:D
kristali değiştir birde arkada duran 2 tane direnç var onları çıkarıp ölç
dıştaki 110 k içteki 220 k aynı boyda çeyrek watt karta paralel duruyor

ustam 220 olan arızalı idi değiştirdim sorun çözüldü sayende kart çalıştı ancak şöle bir sıkıntı meyddana geldi kartta
test edeyim dedim çalıştı durulama da bol su alıp öylece kaldı hiçbir hareket yok kapı kilitli ama ne boşaltma ne ek su alma nede kazan dönmüyor yüksek seviye durulama suyunu alarak öylece bekliyor bir sorayım dedim size bunu??

ilgilenen herkesın emeğine bereket hallettım :) kartı değiştik

ustam 220 olan arızalı idi değiştirdim sorun çözüldü sayende kart çalıştı ancak şöle bir sıkıntı meyddana geldi kartta
test edeyim dedim çalıştı durulama da bol su alıp öylece kaldı hiçbir hareket yok kapı kilitli ama ne boşaltma ne ek su alma nede kazan dönmüyor yüksek seviye durulama suyunu alarak öylece bekliyor bir sorayım dedim size bunu??

Test programını uygula konpanent hatası varsa ortaya çıkacaktır!

yok ali ustam kartta sorun beş lambalı olan karttan durukamada bol su ile kala kalıyor kompenentlerde sorun yok başka kartta bole bir soun olmuyor..

Programların ön panoda yazılı oldugu yerlere denk gelmedigini düşünüyorum.
kart yazılımı siemens e farklı,bosch a farklı ,profilo ya farklı dizayn edilir
program dügmesini bitiş noktasına ve sıkma ,su tahliye bölümlerinin söktüğün karttaki gibi aynı noktalara gelip gelmedigini kontrol et .Kart ön panele monte edincede tuş ışıklarınında, yansa bile görülmedigini göreceksiniz

Son düzenleme:
ustam öle izah edeyim olayı size bu kartı monte etmeden makina üzerine sade test için taktım normal 40 program verdim program durulama suyunu alana kadar geldi ve durulama suyunu alıp öylece kaldı su içinde ışık yanar durumda hiçbir hareket yok

Forum istatistikleri

Konular
128,449
Kullanıcılar
450,389
Son üye
ciuu

Yeni konular

Geri