Bosch son 1 dakika yıkamayı bitirmiyor

Bycumali

Üye
Merhabalar
Bosch seri 4 bulaşık makinası son 1 dakika kala takılı kalıyor yıkamayı bitirmiyor sürekli 1 dakika gösteriyor içerideki giderde filtrede bir sorun görünmüyor neden olabilir

ben anlamam bulaşık makinesinden falan yanlış anlama bendede aynısından var o bir dakka bir dakka değil bende 10 15 dakka bekliyor sonra düzeltiyor bitiriyor . servisi aradık buna illa tuz koyacanız dedi biz hem tuz hem parlatıcılı deterjandan kullanıyordık tuz koymuyorduk sonra en ucuz deterjandan aldık sadece deterjan tuzunuda ayrı koyuyoz bir sıkıntı olmuyor .. ama o saat dğru değil 1 diyor sonra 10 diyor sonra 30 deyor bilmem ne .
bak anlamam ben makineden falan aklına öle bişi gelmesin sadece bende olanı söledim . ama lanet tuzu koymazsan hep sıkıntı yapıyor alarm veriyor .

Tahliye pompanızı kontrol edin.
Son 1 dakika kaldığında makine kapağını açın ve makine içi sıcak değilse ısıtıcı pompanızda arıza arayın.
İlk iki madde sıkıntısız ise elektronik kartınızı tamir ettirin.(Röle)

Tahliye pompanızı kontrol edin.
Son 1 dakika kaldığında makine kapağını açın ve makine içi sıcak değilse ısıtıcı pompanızda arıza arayın.
İlk iki madde sıkıntısız ise elektronik kartınızı tamir ettirin.(Röle)
Bu yüksek ihtimal olabilir çünkü her proğramda 3 kez takılı kalıyor muhtemelen tahliye edemediğinden bitirmiyor olabilir sıcak su var çünkü yıkama yapıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri