Bosch Çamaşır makinesi

Hazocraft

Üye
Sevgili forum üyeleri ve sayın ustalarım. Bosch Maxx WFL 2060 çamaşır makinem bu sene 18'ini devirdi fAkat sanırım arızalandı. Geçen gece yaşadığım yere çiy yağmış ve çamaşırlar ıslanmış. Ben de bir durulama yapayım dedim ve çalıştırdım makineyi. Fakat makinenin kazan dönmüyor ve iki kere çıt sesi geliyor. Kontak mı kırıldı kart mı arızalandı veya ne olduğu ile ilgili engin görüşlerinizi en kısa sürede iletirseniz çok sevinirim. Bunlar acaba yaşından dolayı mı oluyor.

çıt sesi rölelerden geliyor senin makine kömür bitirmiş kardeşim bana ulaş kömürleri yollayayım.tel: 0536 462 18 59

Ustam çok teşekkür ederim. Parça ne kadardır? Olmadı ben sana dönüş yaparım.

Ustam çok teşekkür ederim fakat sorun motorda bulunan kollektörün tozlar tıkamış. 10tl ye çözdüm sorunu yine de teşekkür ederim ve kömürler sağlammış

özelden masaj attım
Bakımcıı usta selam, wfl2060 amortisör değiştireceğim, internette bir link var mı hangi tip amortisör gerekiyor, orjinal yedek parça bulunmaz herhalde piyasada, yan sanayi almak zorundayız galiba, bilgi verirseniz sevinirim.

kardeşim elimde mevcut istersen yollarım piyasa malı yerli ürün değil ithal ürün fiyatı set halinde 60tl
değişimi için video

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri