bobinaj programı

muhammet58

Üye
arkadaşlar ben motor degerlerini verdigim zaman yani hatfe,oyuksayısı,kutup sayısını verince motor baglantı şemasını veren bi program arıyorum elinde olan veye olup olmadını bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ara KardeŞİm Ama Bİrazcik Zor Bulursun O Programi ÇÜnkÜ Bİldİgİm Kadariyla Öyle Bİr Program Pİyasada Mevcut Degİl

ya bulursan sana bravo bizede sadece bulduğunu duyur sana o zaman +1 pop

arkadaşım bahsettigin kadar detaylı olmasada o tür bi prg var sanal bobinaj lab diye yaz googleye yaz göreceksin tam link hatırlayamadım umarım işine yarar

aşağıdaki sitede speed isimli bir plug-in var, elektrik motorların tasarımını yapıyor. indiremedim ama belki bobinaj üzerine çalışılabiliniyordur. asıl program olan magnet kısıtlı kullanım olarak indirilebiliniyor.

http://www.infolytica.com/en/

buarada bu sitede manyatizma ve motorlarla ilgili simulasyonlar bulabilirsiniz.

arkadaşlar bu program bana da lazım yardımcı olur sanız sevinirim

arkadaşlar o tür bi pgrm yok
olmazda heralde varsa cok büyük bi nimet

elinize emeğinize sağlık çook teşekkür ediyorum

monofae motorlarının kondansatör gücleri nasıl hesaplanır yardımlarınzı bekliyorum teşekürler şimdiden

Forum istatistikleri

Konular
128,189
Kullanıcılar
449,957
Son üye
sezercakmak

Yeni konular

Geri