Bir Motoru 1 Start Butonuna 2 Kez Basarak Çalıştırma

resımı duzgun yukleyememıssın arkadasım tekrar denersen ınceleyebılırız

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
akıllı röle kullanabilrisiniz.

akıllı röleler için çeşitli markalar mevcut möeller easy siemens logo vb. araştırdığınız taktirde çok daha kolay yapabileceğinizi göreceksiniz. kullanmanızı tavsiye ederim hatta plc bilmiyorsanız plc için size ilk başlangıç bile olabilir.

I0.0 1 TL
I0.1 2 TL

SİSTEM BELLİ BİR SÜRE SONRA DURUYOR.ÇOK TEFERRUATLI HAZIRLAMADIM.BASİT BİR MANTIK UYGULADIM
UMARIM İŞİNE YARAR

akıllı röleler için çeşitli markalar mevcut möeller easy siemens logo vb. araştırdığınız taktirde çok daha kolay yapabileceğinizi göreceksiniz. kullanmanızı tavsiye ederim hatta plc bilmiyorsanız plc için size ilk başlangıç bile olabilir.
ustam biraz daha bilgi verirmisiniz netden baktım ama cok fazla karmaşık bilgi var bu sistem için ne tip bir role kullanmam gerekir ve nasıl bir program kafam karıştı biraz umarım yardımcı olursunuz tşkler..

ben möeller easy tavsiye ederim progranlanması lader olarak kendi üzerinden yapılıyor. eğer isterseniz easy de programın yapılmış halini ve şemasını gönderebilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri