Bir Fabrikaya Ait Trafo OG-AG Dağıtımı ve Tüm Projeleri

rakani

Üye
Bir fabrikanın OG-AG ,trafo ve dağıtım sistemi ile ilgili örnek proje ve hesaplarını içeren dosya ekteki linkte mevcut.
Linkten edineceğiniz dökümanlar.

1-Güç Dağıtım Planları
2-OG Trafo Koruma Rölesi (IR61 K) bağlantı şeması
3-OG-AG Tek Hat Şemaları.
4-Trafo Tip Projeleri.
5-Hesaplar ve OG keşif

Ekli dosyalar

• FABR__304_KA.rar
    2.5 MB · Görüntüleme: 670
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Çok teşekkürler. Bu dökümanları WinXP de açamıyorum. Açabilmem için nasıl bir program gerekli.

Sanırım sizde winrar programı yok ,eğer winrar varda yine açamıyorsanız ya autocad yok yada versiyonu düşük bu projeler autocad 2004 te kaydedilmiştir.

Not winrar diye aratırsanız programa rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Hemen hemen tüm download sitelerinde bulunmaktadır.

merhaba rakani ben elektrik elektronik 4. sınıf öğrencisiyim bu yıl ki tezim og dağıtım panosu (içerisinde hangi elemanlar olduğu ve bu elemanların seçim kriterleri hakkında geniş bilgi) bulmam lzm bana yardımcı olabilirmisin şimdiden teşekkür ederim

teşekkürler rakani

bu arada bilgilendirmek gerekirse; tek hat şemalarının olduğu klasör boş :)

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri