benim hp pavilion dv600 diz uztu pc var

arkdaslar benim iyi bi anti virus prgramina ihtiyacim var ltfen bana yardimci olabilirmisiniz en iyi hangisi iyice uyuz etti bu pc beni acil yardimci olursaniz sevincem:(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kaspersky tavsiye ederim 30 gün ücretsiz kullanmanıza izin veriyor.
virusleri tespit edip temizlemede oldukça başarılı

ben "avast" kullanıyorum
mail adresiyle kayıt olduktan sonra 1 sene boyunca bedava kullanımın var ve sürekli olarak kendisini güncelliyor.
USB den yada web sayfasından bir tehdit aldığında hemen ikaz verip programı kapatman için olanak sağlıyor.

bilgisayarın özellikleri iyiyse Kaspersky kullanderim biraz kasıyor ama
ben nod32 kullanıyorum tavsiye ederim internette full sürümünü bulabilirsin güncellemerini yaptıktan sonra taramanı yap her ikiside güvenli virüs programıdır benim 500 gb harici hdd vardı nod32 ile taradım yaklaşık 500 virüs buldu bulunan virüsleri temzilemede nod32 bayaa başarılı tavsiye ederim

nod 32 bende hp pavilion kullanıyorum kasmıyor bilgisayarı

arkdaslar saolun ama bende eset smart security 4 var ama benimpc genelde plc porgramlari ve cizim programlari var yuklu aylarin projesi varr norton kullandim kasiyo nod32 kullandim ama oda tam olarak bulmuyoo sizce nekadar saglikli bu eset samart 4 sanki pc gene virus var saanki gec kapaniyo bazen kapanmiyo kasiyo bilgisayar fortmatta uzun zamanimi aliyooo adamgibi bi bi program yok gibi geliyo sanki arkdaslarr

Bilgisayarının donanım özellikleri iyiyse kaspersky kullan kolay kolay virüs bulaşmaz fakat çok kasar.Benim şu ana kadar gördüğüm hem kasmayan hemde virüsleri yakalamada en iyi nod 32 bende nod32 kullanıyorum .Çok mu iyi dersen hayır ama kasmıyor..;)

bizim bir arkadaşın kırtasiyesinde çıktı işleri için kurulu 3 bilgiayar var şu flash ile gelen virüslerin alayı bu bigisayarlarda. denemediğimiz program kalmadı. bana göre hepsi hikaye. tabiri caiz ise virüsün kendisi kullanıcı oluyor. herşeyi ile sistemi kurup yedeğini aldık(ghostladık). haftada bir ghost. tabi sistem çökmeden veya ghostlanmadan silinmemesi gereken dosyalar dye... hem şöyle bir düşünün aktif olarak kullanılan bir bilgisyarda komple bir virüs taraması 1,5-3 saat arası sürerken ghost 15 dakika. benden size tecrübelerim doğrultusunda bir tavsiye antivirüs programlarına bel bağlamayın. sisteminizin yedeğini sağlam kazığa bağlayın...

saygılarımla...

avastın varlığı ile yokluğu bir. norton bilgisayarı öldürüyor. kaspersky 2009 bence en ideali. tabi bide işin maddiyat yönü önemli.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,221
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Geri