Begev hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

etuzuner

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Merhaba değerli üyeler,

Bursa'da oturanlarınıza veya bilgi sahibi olanlara bir sorum olacak. Bursa Eğitim Geliştirme Vakfı(BEGEV) hakkındaki düşünceleriniz nelerdir..? Ücretleri hakkında bilgim yok ama ne kadar olursa olsun verilen paraya değecek bir eğitim veriyorlar mı..? Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Saygılarımı sunar, iyi çalışmalar dilerim..

arkadasım öncelikle söyle diyeyim . hersey sende bitiyor .kursta çok güzel konular anlatıyorlar . ben kendimde oradan eğitim aldım . memnun kaldım kurs baslangıcım oldu plc üzerine iyi arastırmalr yaptım orta düzeylerde projeler yazabilyorum . belki türkiyedeki otomasyon eğitimlerin ilk 3 ne girer . sıemens 60 bin dolarlık malzeme katkısnda bulnudu . güzel eğitim setleri var . sımotıon kontrol üniteleri her konuda eğitim veriyorlar.şimdi bildiğim kadarıyla bölüm bölüm gruplandırmışlar , ücretleri aldığın eğitme göre çok pahalı değil .uygulamalarını çok iyi yapabilyorsun .sana sadece plc eğitimi vermiyorlar .algoritma mantığını öğreityorlar hidrolik pnömatik . devre çizimleri. eğtim ortamı çok güzel .o yüzden para deyip değmeyeceğine bakma aldığın eğitime bak üzerinde çalışmalarına devam edersen kursun faydasını o zaman görmüş olacaksın . İYİ ÇALISMALAR BASARILAR...

İlginize teşekkür ederim Sn. general, en kısa zamanda görüşmeye gideceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri