Beş aboneli trafo

esmer987

Üye
iyi akşamlar biz beş komşu toplanarak 50 kw trafo koyduk fatura yüksek geldiği için komşularıma sordum fatura nasıl geliyor diyerek bana gelen faturanın üçte biri ben elektirik kurumuna muracat ettim 160 kw trafo tüketim bedli yansımış diğer abonelerde bu yok başvuru yaptık başvurumuz red edildi bu yasalmı

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
iyi akşamlar biz beş komşu toplanarak 50 kw trafo koyduk fatura yüksek geldiği için komşularıma sordum fatura nasıl geliyor diyerek bana gelen faturanın üçte biri ben elektirik kurumuna muracat ettim 160 kw trafo tüketim bedli yansımış diğer abonelerde bu yok başvuru yaptık başvurumuz red edildi bu yasalmı
Siz nereye nasıl ve hangi ihtiyaçtan dolayı trafo koydunuz ? Alçak gerilim abonesi oldugunuz halde trafo ile ne isiniz var ? Mevzuyu noktalama isaretlerini de kullanarak ayrintili olarak anlatin . Lutfen aklinizdaki butun kelimeleri soru diye arka arkaya mesaj kismina doldurmayin .

köy bitişği Bağ evi için beş ev toplanıp orta gerilim hattına 50 kw trafo koyduk beş eve abonelik aldık gelen elektirik trifaze bu bedel benim faturamda mevcut

köy bitişği Bağ evi için beş ev toplanıp orta gerilim hattına 50 kw trafo koyduk beş eve abonelik aldık gelen elektirik trifaze bu bedel benim faturamda mevcut
Sizin tüketim sayaciniz yok mu ? Sarfiyatınızın ne olduğunu bilmiyormusunuz ? Faturanızdaki endeks değerleri ile sayactakiler uyuşuyor mu ?

Sayaçta kullanım 67 kw 160 kw trafo kullanım ilave edilmiş
İtiraz ettim kabul edilmedi
İtiraz ettim kabul edilmedi

Evet diğerleri ne kullanır sa onu ödüyor

Hayır komşunun bahçesine konu!du müracati o yaptı

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin