baymak luna

baymak luna kombıye Bakım yaptım baıkmdan sonra en üstteki led yandı bende sıgortayı indirdim kendine geldi bunu neden yapar.

Ekli dosyalar

• 12391870_10204976217557853_34572773377319367_n.jpg
    12391870_10204976217557853_34572773377319367_n.jpg
    49.8 KB · Görüntüleme: 32
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
suat selam. Aslında kendin yorumlarsın diye düşündüm ama yapmıyorsun.

sana sorunun cevabını soyleyemeyeceğim. Ama istersen seni yonlendireceğim.

en üstteki ledin yanındaki işaret ne işareti?

suat selam. Aslında kendin yorumlarsın diye düşündüm ama yapmıyorsun.

sana sorunun cevabını soyleyemeyeceğim. Ama istersen seni yonlendireceğim.

en üstteki ledin yanındaki işaret ne işareti?
fanı temizledim ıyon ve ateşleme ektrotlarını zımparaladım brülörü yıkadım

Fan ve baca resmi o gördüklerin.

Eğer olaki kombide baca çekişinde sorun olursa yada fanla ilgili sıkıntı olursa gazı bacadan atamazsa sıcak gaz bacaya gidemediği için odaya dolmaya başlar. Baca yakınlarında bir termik vardır. Bu termik açarsa bu ışık yanar ve cihazı durdurur.

Resim bulabilirsem eklerim. Bence bu termik attı yada kablo bağlantılarında sıkıntı temassızlık olduğunu düşünüyorum.

Fan ve baca resmi o gördüklerin.

Eğer olaki kombide baca çekişinde sorun olursa yada fanla ilgili sıkıntı olursa gazı bacadan atamazsa sıcak gaz bacaya gidemediği için odaya dolmaya başlar. Baca yakınlarında bir termik vardır. Bu termik açarsa bu ışık yanar ve cihazı durdurur.

Resim bulabilirsem eklerim. Bence bu termik attı yada kablo bağlantılarında sıkıntı temassızlık olduğunu düşünüyorum.
şu anda sıkıntısız çalışıyormuş sordum fan temiz çünkü

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri