avea jet modem

avae jet modem kullanmak istiyorum sizce nasıl kullanımından memnun kalabilir miyim sivas merkezde?tsk ederim simdiden

sivasda nasıl bılmıyorum ama 3g oldugu yerde cok guzel oldugunu soluyolar.bnde avea calısanıyım.herhangı bır sıkayet yok.

peki sivasta oturduğum yerde edge mi 3g mi olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Çoğu telefonun ekranının üzerinde o anda nasıl bir şebekeden bağlı olduğu yazıyor. Mesela benim evimde telefonumun ekranının üstünde salonda 3G, yatak odasında E yazıyor. Yani yatak odasında 3G çekmiyor. (ankara)

kardeşim hiç bulaşma avea'ya.ben izmir/merkez belli yerlerden alabiliyorum 3G hizmetini.sürekli edge yada umts ile bağlanıyor.HSDPA çok nadir.düşün artık izmir'de çekmiyorsa Sivasta durum daha da vahimdir.

yorumları okudum tsk ederim hiç avea ya iyi diyen yok ben de gittim türkcell aldım şu an buradan rahat rahat yazıyorum ve sitelere girebiliyorum.iliginize tsk ederim.

slm hayırlı olsunda keşke biraz daha beklersediniz ilerki zamanlarda indirim söz konusu olcaktı neyse saglık olsun

vakit nakitten değerli geldi be kardeşim :D hayırlısı inşallah aylık paket fiyatları azalır ama ben türkcell artırmasın da öyle kalsa yeter diyorum:D

türkseli tavsiye ederim arkadaşlar bende türksel kullanıyorum. otobanda bile bir şekilde bağlandım.

peki ben nasıl bağlanıyorum acaba,

hızım yavaş gibi,
avea programını ana ekranında 3G/EDGE bağlandı diyor,
en sol tepe edge yazıyor.

avea alacaklar birde google da avea jet 5000 yazıp aratsınlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri