atv 12 frekans invertörü

atv 12 geri dönüş ataması hakkında acil yardım

LI2 ile ters yöne dönüş sağlamak ;

Ekranda RDY yazıyor iken üstteki yuvarlak düğmeye ( Enter ) bir kez basılır ,
Sağa doğru çevrilerek ekranda Conf yazarken entere tekrar basılır,
Sağa doğru çevrilerek ekranda FULL yazarken entere tekrar basılır,
Sağa doğru çevrilerek ekranda FUN yazarken entere tekrar basılır,
Sağa doğru çevrilerek ekranda rrS yazarken entere tekrar basılır,
Sağa doğru çevrilerek ekranda L2h yazarken entere 3 sn basılı tutularak işlem tamamlanır,
ESC tuşu ile en başa RDY ‘ye geri dönülür...

Kısacası ;

RDY – Conf – FULL – FUN – rrS – L2h ( entere 3sn basılı tutun )

atv 32 kullanıyorum ve bu cihazları daha yeni tanıyorum alimdeki atv 32 de LSP DÜŞÜK HIZ HSP YÜKSEK HIZ OLARAK BİLİYORUM START VERDİĞİM AN DİREK OLARAK DÜŞÜK HIZI KAÇ VERİRSEM O HIZDA ÇALIŞIYOR DEĞER DEĞİŞMİYOR CİHAZIN ARIZALI OLUP OLMADIĞINI NASIL ÖLCERİM ÖRNEĞİN : LSP DEĞERİ 30 HSP DEĞERİ 60 AMA CİHAZ 30 DA ÇALIŞIYOR YARDIMCI OLUR İSENİZ MEMNUN OLURUM

atv 32 kullanıyorum ve bu cihazları daha yeni tanıyorum alimdeki atv 32 de LSP DÜŞÜK HIZ HSP YÜKSEK HIZ OLARAK BİLİYORUM START VERDİĞİM AN DİREK OLARAK DÜŞÜK HIZI KAÇ VERİRSEM O HIZDA ÇALIŞIYOR DEĞER DEĞİŞMİYOR CİHAZIN ARIZALI OLUP OLMADIĞINI NASIL ÖLCERİM ÖRNEĞİN : LSP DEĞERİ 30 HSP DEĞERİ 60 AMA CİHAZ 30 DA ÇALIŞIYOR YARDIMCI OLUR İSENİZ MEMNUN OLURUM
motor sürücüleri ile ilgili konuları ilgili bölüme yazarsanız daha hızlı cevap alırsınız biraz geç olmuş ama genede yazayım lsp invertörün min hızıdır yani yazdığınız gibi start anında herhangi bir şekilde 0-10 volt vermesseniz pot girişinden lsp değeri ile döner com-ai1-+5 volt kısmına pot bağlayıp referans vererek hız kontrolu yapabilirsiniz yada gerekli ayarlamaları yaparak oaneldende yapabil
irsiniz kolay gelsin...

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,954
Son üye
yulaf177

Yeni konular

Geri