Astronomik Zaman Rolesi

networktr

Üye
Merhaba arkadaşlar ben komur madeninde elektrikci olarak calisiyorum 1 kilometrelik bir mesafede sirketimize ait sokak lambalari var biz sabah aksam manuel olarak bicakli kesici ile acip kapatiyoruz.ben burada astronomik zaman rolesi kullanabilirmiyim ve nasil baglarim bu konuda bilgilerinize muhtacim saygilar...

Sent from my GT-I9300 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Merhaba arkadaşlar ben komur madeninde elektrikci olarak calisiyorum 1 kilometrelik bir mesafede sirketimize ait sokak lambalari var biz sabah aksam manuel olarak bicakli kesici ile acip kapatiyoruz.ben burada astronomik zaman rolesi kullanabilirmiyim ve nasil baglarim bu konuda bilgilerinize muhtacim saygilar...

Fotocell neden kullanmıyorsunki.

Astronomik Zaman rolesi ni duydum aklima yatti fotoselli dusunmedim aslinda

Maliyet bakımından fotosel daha uygun olabilir

İkiside olur ama bana sorarsan fotocell kullan derim.

Pardon kömür madeninin içindemi aydınlatma yapılacak eğer öyle ise fotocell olmaz :)

Hayır disarda

Astronomik zaman saati kullanırsan günlük yaptığımız hesaplamalara göre sabah ve aksam olmak üzere yaklasık fotosel e göre 40-45 dakikalık enerji tasarrufu sağlarsınız.ilk yatırım maliyeti yüksektir ama kendini çabuk amorte eder.kurulu gücünüzü belirleyip kendini ne kadar süre amorte edeceğini hesaplarsınız.

Teşekkürler ben ilk defa gordum bu roleyi bunu nasil baglariz uc faza baglayabilirmiyiz.baglanti semasi nasil yapariz.

Birde merak ettigim maliyet nedir bunun ve kac adet sokak lambasi baglayabilirz

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler