Arçelik Leydi 3460 YARDIM

Ustalar makinanın tuş takımı yandı direk kısa devre yaptırarak tek programda çalışmasını nasıl sağlarım hangi kabloları birbirine bağlamalıyım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler.
4MkAJ7.jpg
Jl49g5.jpg
OLZbjn.jpg
zBVZNR.jpg
WQZzj4.jpg
3qa5k9.jpg
RPVAjY.jpg
pWoAOo.jpg
kWgQ5J.jpg
N14Xjg.jpg

sana kaçlı tuş takımı lazım ayarlayalım
Hocam daha önce de konuşmuştuk makinayı zaten 150 liraya aldık biraz kullandık pompası bozuldu 70 tl verdik bir daha bozuldu yine tuş takımı 70 tl ediyor toplam 150 şimdi bunu alıcaz yine başka birşey bozulacak rezistansı patlayacak başka birşey olacak yeni makina parasını geçecek masraf etmek istemiyorum umarım anlıyorsunuzdur direk kısa devre ile tek programda çalıştırmam lazım

anladığım birşey değil ama bastığın düğme altındaki kontaklar yanmış kömürleşmiş galiba, sen incelesen hangi program istiyorsan o düğme altındaki kontakları ve yolları takip edip çalıştırdığı kabloları bulamaz mısın

anladığım birşey değil ama bastığın düğme altındaki kontaklar yanmış kömürleşmiş galiba, sen incelesen hangi program istiyorsan o düğme altındaki kontakları ve yolları takip edip çalıştırdığı kabloları bulamaz mısın
yok hocam maalesef o gün için bulamadım ben de attım şeması filan olsa bulurum galiba da

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri