Arçelik 6343 bulaşık makinası

inecik

Üye
değerli arkadaşlar daha önce başka konularda bu foruma yazdım ve sağolsunlar bana yardımcı oldular, umarım bu kezde öyle olur.yaklaşık 2 yıl kadar önce 6343 bulaşık makinası aldım, makinayı kurdular gittiler,fakat biz dikkatli bakınca ön kapağın tam kapanmadığını gördük. kapağın bir ucu yaklaşık 5-6mm dışarda duruyordu, servisi aradık ve yeni makina getirdiler.yeni makinayı bir süre kullandık fakat bazen yandan buhar ve su kaçırdığını gördük. bunun üzerine yine servis geldi ve bu seferde ön kapağı değiştirdiler.kapağın bir ucu yine dışarda duruyordu, yakın zamanda eşim yine buhar kaçırdığını söyledi.sizden ricam bu daha önce karşılaşılmış bir sorunmu, birşey yapılabilirmi lütfen yardımcı olmaya çalışın.artık arçelik servisini aramak istemiyorum, çünkü problemi çözmüyorlar.yıl 2020 ve arçelik gibi bir marka basit bir imalat olan bulaşık makinasını yapamıyor, ne diyeyim bir daha arçelikmi tövbeler olsun.bu arada eşimede mahcup oldum çünkü ben arçalik aldırdım diye.

Servisin yaptığı işlemlerin belgesi olduğunu düşünüyorum.
Arçelik'e iadeli taahhütlü bir yazı ile ürünü iade edip paranızı istediğinizi 15 gün süre vererek bildirin.
Kabul etmezlerse ilçe tüketici hakem heyetine belgeleri verin. 1-2 ayda sonuçlanır.

5-6 mm, kullanım esnasında kolay oluşabilecek, ve tersi yamultularak giderilebilecek bir deformasyon diyeceğim, bazı arkadaşlar bana kızacak.
normal kullanımda kapağın buhar kaçırması su kaçırması dediğiniz şeylerle karşılaşılması çok çok tuhaf. Evde kapağın üzerine çıkan çocuk mocuk olabilir mi acaba. Yani kullanımdan kaynaklanan bir problem ise miele de alsanız yine derdinize çare olmaz..

kaldı ki Arçelik makinenizi bir defa değiştirmiş,
yetmemiş yeni makinenin kapağı da bir defa değiştirmiş.
Yine kapak yamuldu şeklinde makine değişimi yapmalarını istiyorsunuz, iyi hoş, ama bu çok zor, ben ihtimal vermiyorum.

gelişmelerden bizi de haberdar edin..

Son düzenleme:
IMG_20200126_105523.jpg
IMG_20200126_105532.jpg
IMG_20200126_105536.jpg
IMG_20200126_105659.jpg
IMG_20200126_105710.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ayakların bastığı zeminde bir problem olabilir mi? Bu sorun ilk kurulumda olduysa servisin gözünden kaçmaması gerekirdi. Çünkü bariz bir açıklık söz konusu.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri