Arçelik 6230 Bulaşık Makinesi Üç Dakika Sonra Programı İptal Ediyor.

hasçel

Üye
Slm arkadaşlar.arçelik 6230 bulaşık makinesi programı başlatıyorum su almaya başlıyor üç dakika sonra program iptal oluyor tekrar su almaya başlıyor yine üç dakika sonra iptal oluyor.üçüncü defa su seviyesini tamamlıyor ve programı devam ediyor.musluktan gelen su basıncını kontrol ettim ve yeterli olduğunu gördüm.fakat bulaşık makinesi su alırken sanki suyu çok yavaş alıyor gibime geldi.Başlaya bastıktan kısa bir zaman sonra programın iptal etmesi ventil kaynaklı mı yoksa elektronik kart kaynaklı mı olabilir.yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Su sayaç grubunu değiştirin düzelecektir.

hızlı ve net cevabınız için çok teşekkür ederim.

arçelik 6230 buşaık makinası tüm ışıklar yanıp sönüyor programı resetledikten sonra yıkama yapıyor program bitiriyor ertesi gün tekrer çalıştırdığımızda aynı şekilde tüm ışıklar yanıp sönüyor yalnız makinada bir problem daha gözlemledim su alırken yada yıkama yaparken makinanın sağ taraftan alttan kesik kesik bir ses geliyor kısık seste patlama sesine benziyor su tazyikine baktım normal sebebi ne olabilir yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ediyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri