arçelik 6060 m bulaşık makinesi

• Konbuyu başlatan cenk48
  • Başlangıç tarihi

cenk48

Üye
Öncelikle herkese selamlar aranıza yeni katıldım.
bulaşık makinem suyu alıyor fakat sonrasında program düğmesinden zırıltı gelip sonraki evreye geçmiyor manuel olarak yapıyorum bu seferde yıkama şeklinin olduğu yerde takılı kalıyor. bu sorunu 2. kez yaşıyorum ilkinde fişi çekip 2 gün bekledim düzeldi ama şimdi olmuyor sorun ne olabilir acaba.şimdiden teşekkürler

Konu Sah

cenk48

Üye
öncelikle bende hoşbuldum akadaşlar yokmu bu soruna cevap verecek bir arkadaş
:(

EnonuX

Üye
program cihazı motoru çalışıyor fakat program ilerlemiyorsa program cihazını değiştirmelisin.

ömer06

Üye
merhaba,
su miktarı ne kadar filtrelerin üzerine çıkıyormu.su alamıyor olabilir ayrıca su aldıktan sonra bir vınlama sesi vs geliyormu (beyinden degil) mtor kısmından..onlara bi bak istersen.motor kansatoru arıza yapmıs olabilir. 4MF lık

yılmazg58

Üye
suyu ne kadar altıgı onemlı.
su aldıktan sona makıne ıçıne su koy motor çalışıyorsa su sayacda sorun vardır.
yada program cıhazı arızallı olabılır orta kart varsa oda yapar program cıhazı tımer akımı keserse olabılır.

kanyak

Uzman Üye
Öncelikle herkese selamlar aranıza yeni katıldım.
bulaşık makinem suyu alıyor fakat sonrasında program düğmesinden zırıltı gelip sonraki evreye geçmiyor manuel olarak yapıyorum bu seferde yıkama şeklinin olduğu yerde takılı kalıyor. bu sorunu 2. kez yaşıyorum ilkinde fişi çekip 2 gün bekledim düzeldi ama şimdi olmuyor sorun ne olabilir acaba.şimdiden teşekkürler

su cebi tıkanıklığı , yüksek basınç şalteri ve hortum bağlantısı tıkanıklığı , su sayaç kartı sağlamlığı , ve kontrol kartının kontrolü gerekli. tecrübe gerektiren bir iş işin ehli bir ustadan ya da yetkili servisden yardım rica ediniz