Ana sigorta attı, açılmıyor

fuatatakan

Üye
Evdeki sigortalarda sıkıntı yok ama apartmanın girişindeki sigorta atmış. Hiçbir şekilde sigortayı açamıyorum. Nedeni ne olabilir

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Ya kısa devre durumu devam ediyor yada sigorta arızalı.

Sigorta çıkışındaki kablolari sökün sigortayı kaldırmayı deneyin. Sigorta kalkıyor ise sorun hatta, yok Sigorta yine tutmuyor ise sorunsigortadadir.

onlarca nedeni olabilir bu işlerden anlamıyorsanız elektrikçi çağırınız. benim evde elektrik gitti, önce Şebeke kesintisi dedim sonra arızayı aradım "elektrikçi çağır" dediler, gittim sigortayı değiştirdim olayı çözdüm. ve AC den nefret ederim.

Evdeki sigortaların tamamını indirip aşağıdan sigortayı kaldırmayı denedik ama yine olmadı.. taş kesilmiş sanki sigorta.. dediğiniz gibi elektrikçi bakacak, bizi aşar bu konu.. teşekkür ederim yardımlarınız için

Evdeki sigortaların tamamını indirip aşağıdan sigortayı kaldırmayı denedik ama yine olmadı.. taş kesilmiş sanki sigorta.. dediğiniz gibi elektrikçi bakacak, bizi aşar bu konu.. teşekkür ederim yardımlarınız için
Kısa devre vardır yada sigorta arizalanmistir.

Atan sigorta grup n otomat mı kaçak akım rolesi 300ma mi nedir ykş mi kompakt mı ona göre yorum yapılabilir

onlarca nedeni olabilir bu işlerden anlamıyorsanız elektrikçi çağırınız. benim evde elektrik gitti, önce şebeke kesintisi dedim sonra arızayı aradım "elektrikçi çağır" dediler, gittim sigortayı değiştirdim olayı çözdüm. ve AC den nefret ederim.

Babaaa, bu kadar AC y, kötüleme yaa, biz yıllarca Ac ile çalşıp para kazandık, ekmek yedik. Hoş, sende Dc ile çalıştın,,

Babaaa, bu kadar AC y, kötüleme yaa, biz yıllarca Ac ile çalşıp para kazandık, ekmek yedik. Hoş, sende Dc ile çalıştın,,
estağfurullah sayın @zeybek ustam, ben kötülemiyorum ki. işin ne kadar dikkatli yapılması gerektiğini, yapan kişilerin ne kadar tehlikeli şeylerle uğraştığını ve bu işlerin çocuk oyuncağı olmadığını belirtiyorum. aynı zamanda ben sevmiyorum, ama o beni çok seviyor ve her fırsatta çarpıyor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,216
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri