Akıllı Ev Bina Otomasyonu Kitabı.

Link aktif açılıyor tekrar deneyin belki pcnizden yada bağlantınızdan bağlı olarak indirilememiştir.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
yeni indirecem bende..gusel dusunulmuş bi çalışma.cok tesekkurler.bu konuda kitap cıkarırsan da alanlar bayagı olacaktır..devamını ilgiyle bekliyorum,

Paylaşım için sağolun fakat 40 sayfalık döküman 15 Mb boyutunda .
Boyutun küçültülmesi gerekiyor. aksi halde rahat okunması mümkün olmaz.

ortalıkta akilli ev projesı dolaşiyor tamam mantıklı akilli ev projesı uzaktan evdekı cihazları kontrol etmek evdekı cihazlar vasıtasıyla haberdar olmak (GSM modullu akilli ev cihazlarıyla)veya teleko hattıyla kafamı karıştıran konu kusura bakmasın arkadaşlar bu sistemı türkiyede kaç kişi kullanıyor bana ne sıparış geldı nede kullananı duydum:) desem yalan olur vatandaşin bırı şehir dışında yazlık gıbı kullandığı evine kombi aç kapa olarak bir cihaz aldı başkada duymadımda gormedımde:)

Merhaba Tekin126 sanırım bu ürün-müşteri eşleştirmesi'nin doğru yapılmamasından kaynaklanıyor ne iş ile uğraştığını bilmiyorum ama bir deyim vardır "Müslüman mahallesinde salyangoz satmak" bunu denediysen kısmen müşteri anlamında sıkıntı çekmiş olabilirsin.Sadece bu yıl gerçekleştirdiğimiz 180 otomasyon var.yaklaşık 150 si sistemi tam fonksiyonlarıyla kullanıyor diyebilirim.

Eline sağlık, birçok kişiye örnek olacaktır.

konuyu okumudan dowland yaptım çok ilgi çekice bir kitaba benziii elinize sağlık :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri