Akıllı bina otomasyonu bayilik almak istiyorum

ylcndmr

Üye
Merhaba arkadaşlar;

Akıllı bina otomasyonu sektorune girmek istiyorum.Yani franchise ya da bayilik almak istiyorum.Bu sektorde olup bayilik vermek isteyen firmalarla grsmek istiyorum.Bayilik açabileceğim iki yer var biri ankara diğeride kdz. ereğli.Ankara da bu sektorde klişeleşmiş firmalar olduğunu biliyorum.Bu yüzden Zonguldak kdz. Ereğli daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Lakin bu sektorde calışmışlığım yok ben elektrik elektronik Bakım sefliği yapıyorum.Bu yüzden bayilik veren firma gerekli eğitimide verebilmeli ya kurucu ekibi kendi vermeli.Sarf malzeme stoku olmalı yada bana stok yapabileceğim malzemeleri tedarik edebilmeli.Benim çözüm üretemediğim anlarda servis verebilmelidir.Bayilik vermek isteyenler özelden mesaj atabilirler yada profilimden mail adresime ulaşıp mail atabilirler.

şimdiden ilgilenler için teşekkür ederim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba arkadaşlar;

Akıllı bina otomasyonu sektorune girmek istiyorum.Yani franchise ya da bayilik almak istiyorum.Bu sektorde olup bayilik vermek isteyen firmalarla grsmek istiyorum.Bayilik açabileceğim iki yer var biri ankara diğeride kdz. ereğli.Ankara da bu sektorde klişeleşmiş firmalar olduğunu biliyorum.Bu yüzden Zonguldak kdz. Ereğli daha uygun olduğunu düşünüyorum.

Lakin bu sektorde calışmışlığım yok ben elektrik elektronik bakım sefliği yapıyorum.Bu yüzden bayilik veren firma gerekli eğitimide verebilmeli ya kurucu ekibi kendi vermeli.Sarf malzeme stoku olmalı yada bana stok yapabileceğim malzemeleri tedarik edebilmeli.Benim çözüm üretemediğim anlarda servis verebilmelidir.Bayilik vermek isteyenler özelden mesaj atabilirler yada profilimden mail adresime ulaşıp mail atabilirler.

şimdiden ilgilenler için teşekkür ederim.

Merhaba İletişim bilgilerinizi göremedim. Acaba İletişim bilgilerinizi alabilirmiyim?

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri