Akıllı Bina Sistemleri Konusunda Çalışan Arkadaşlar

Karman isimli hocam bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim ************** cevap bekliyorum şimdiden saolun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Arkadaşlar bende bu sistemi yapmak isteyen biriyim biride bana yardımcı olursa sevinirim

(EVOTSiS için yazdığını düşünerek söylüyorum) Paket olarak oldukça uygun rakama şatışı yapılıyor. Ya daha farklı bir şeyler yapmaya çalış. fiyatını öğrenince 1 tane için uğraştığına değmez. (Paketin içinde kapı kilidi, su vanası vs hazır bunların adaptasyonu ile uğraşman gerek yoksa) Sadece tek eksik sipariş üzerine çalıştıkları için 20 gün civarı beklemen gerekli.

bende mikro işlemci ile ugrasmaktayım eger yardımcı olabilirsem sevinirim.

Merhabalar;akıllı ev otomasyonları sistemleri konusunda dünya lideri konumunda olan uluslararası bir firmada proje sorumlusuyum.Konu ile ilgili Her türlü yardıma hazırım.Saygılarımla...

merhaba bende bu konuda tecrübe edinmek donanım sahibi olmak istiyorum tesisatçıyım fakt bu alanda çalışmak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

tabi yardımcı olmaya çalışayım.elektrik tesisatçısı mısın

Akıllı ev sistemlerinde bir mühendisten ne tür bilgiler bekleniyor acaba?

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,992
Son üye
plaxo

Yeni konular

Geri