aküden powerled çalıştırmak için bir sürücü varmı?

arabama powerled takmak istiyorum. enerjiyi verirken hangi sürücüyü kullanmalıyım. 6 veya 12 powerledli pcb. seri bağlı...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
sürücü kullanmana gerek yok... 220 ohm 1W direnç at ledlerin önlerine, işlem tamam.

öncelikle teşekkür ederim bu güzel bir çözüm.

yalnız belirttiğim gibi benim ledler pcb üzerinde birbirne seri bağlı birde herbiri 4volt, 350mA

elimde 1w power led var bunlari ben arambama takmak istiyorum 3-4yada 5 li baglamak istiyorum gunduz fari niyetine fakat ne kadar arastirdiysam bulamadim genelde 3 taneyi seri bagla 12w ile calistir sorun olmaz dediler ama evde denedigim zaman cok ısındıklarini gordum araya direnc koysam verim alamiyorum yardımcı olursaniz sevinirim 3 lu 4lu 5 li su dekilde baglayabilirsin diyen bir arkadasim varsa cok cok tskkur ederim devremi yapmak gerekli illaki herhangi bi sema varsa bana yollarmisiniz devre yapabilirim

12/24V giriş voltajı ile çalışabilen ledlerin sabit akımına uygun akım verebilen (350-700-1050mA) sürücü kullanacaksınız, direnç vs. ile power led sürülmez...

sürücü kullanmana gerek yok... 220 ohm 1W direnç at ledlerin önlerine, işlem tamam.

-sn iibrahimc,

kullanılan led ler pw led olduguna göre bu ledlerden 350 mA geçebilirmi?, üstelik yardım isteyen arkadaş led lerinin seri baglı 6 lı ve 12 li olduğunu belirtmiş.

-sorunun doğru çözümünü dexxen arkadaşımız yazmış...

Forum istatistikleri

Konular
128,185
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri