akülü sakat arabası sürücü arızası

muhacir55

Üye
sayın ustalar
elektronik bilgim fazla yok ancak biraz yönlendirme yapabilirseniz hobi amaçlı uğraşmak istiyorum
öncelikle akü şarj redresörü arızalanmıştı onu (sözde) yaptırdık
sonra her gece şarja taktığımız akülü araba sabahletin bir baktık aküler fokur fokur kaynıyor
arabayı açtık ışıklar bir yandı söndü araç daha da çalışmadı
araçta 12v luk 2 akü seri bağlı
şarj redrs. ölçtüm 39v gösteriyordu ancak iş işten geçmişti
şimdi sürücüde oluşan bu arızada bakmam gereken yerler (avometre ile) nereler
tşk
not:
araca yeni aküler ve sürücü aldık bu elimizdekiler kesin! sağlam! bir tamir yapılabilir mi
ve maliyeti yaklaşık ne kadar olur resimleri akliyorum
tşk.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Akülü engelli arabalarınızın beyin, joistik , akü şarj cihazı ve akü yenileme ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.
Hiç bir yerde çözüm bulamadığınız araçlarınızı hurdaya ayırmayın işler hale getirelim.
Konusunda uzman kadromuzla işinizi itinaile yaptığımızı sizlerde göreceksiniz.

2010 Yılı itibariyle belmo akülü araçlar yetkili servisliğimiz başlamıştır.

Sürat kargo resmi anlaşmamız mevcuttur.3/1 maliyetle araçalrınızı gönderebilirsiniz.

Arayın Destek olalım.

Saygılarımızla

İLETİŞİM

0262 412 88 86 & 0543 388 01 98

Engelli Araç Tamiri | Akülü Araba Tamiri | Beyin Tamiri | Joistik Tamiri | Akü Şarj Cihazları | Türkiye Geneli Hizmet / 0262 412 88 86

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri