Ag kısa devre hesabı

mehoza

Üye
AG KISA DEVRE HESABI ORNEGI

Ekli dosyalar

• AG kisa devre hesabi.PDF
    1.6 MB · Görüntüleme: 101
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Bunlar FEDERAL firmasına ait bir pdf ten alınmış . Kaynak belirtmeden hatta kaynağın ismini silerek paylaşmanız şık olmamış. Çok beğendiğim kafama kazıdığım bir döküman olduğu için direk hatırladım .

Ekli dosyalar

• 1-kompakt_tip_devre_kesiciler.pdf
    1.5 MB · Görüntüleme: 48
Bunlar FEDERAL firmasına ait bir pdf ten alınmış . Kaynak belirtmeden hatta kaynağın ismini silerek paylaşmanız şık olmamış. Çok beğendiğim kafama kazıdığım bir döküman olduğu için direk hatırladım .
Paylaşımımın başlığı AG KISA DEVRE HESABI ORNEGI, bunu ben yaptım demedim, kaynağın ismini silmedim, döküman kime ait olursa olsun buradaki kişilere faydalı olsun diye paylaştım. Paylaşım yapmakla hata etmişim, Sizin çok beğendiğiniz kafanıza yazdığınız bir dokümanı nasıl da hatirlamissiniz. Tebrik ederim sizi, önemli bir şey kesfetmissiniz.

Paylaşımımın başlığı AG KISA DEVRE HESABI ORNEGI, bunu ben yaptım demedim, kaynağın ismini silmedim, döküman kime ait olursa olsun buradaki kişilere faydalı olsun diye paylaştım. Paylaşım yapmakla hata etmişim, Sizin çok beğendiğiniz kafanıza yazdığınız bir dokümanı nasıl da hatirlamissiniz. Tebrik ederim sizi, önemli bir şey kesfetmissiniz.
Başkasının emek vererek ürettiği bir dokümanı sanal ortamda sahibini bildirerek paylaşmak o dokümanı üreten insanı takdir ve onore etmek, tanımayan insanlara da tanıtmaktır. Ben sildiğinizi sanmıştım. Eğer kasıt yoksa kusura bakmayın. Özür dilerim.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,184
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri