Ae Arma-elektropanÇ

ajla

Üye
Merhabalar.Forumumuza üye olup aynı zamanda AE ARMA-ELEKTROPANÇ'^da çalışmış olan veya şirketle ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.
Malum her firmanın yurt dışı işlerde yaşam kalitesi çok iyi olmayabiliyor,bu firma ile yurt dışında çalışmış olan veya bilgisi olanların bilgisini bekliyorum.
Teşekkürler.

merhaba dostum bende bu şirketle anlaştım sana cevab veren olmamış sen bu firma hakkında bilgi verebilirmisin

merhaba,zaman zaman bu firmadan bazı seslendirme malzemeleri alıyoruz.karaköy de bankalar caddesi üzreindedir.köklü bir firmadır.yurdışı çalışmları hakkında bir fkrim yok.ama dandik bir firma olmadığını söyleyebilirim.

arma elektropançta şuan benim abim çalşıyor sana diyebileceğim elektrik-elektronik konularında otomasyon-plc den yararlanıyorlar şirket bünyesi çok gelişmiş 2şubesi bulunmakta bunlardan birisi istanbulda diğeri ise RUSYA FEDERASYONUNDA çok kapsamlı ve elektrik-elektronik-plc konularında yapmadıkları iş yok..ben böyle gördüm böyle biliyorum...ayrıca çalışma standartlarında 10 saat şalışmak zorundasın yapmış olduğun iş dışında ek ücret saat başı 3,10 usd sanırım ama tam bilmiyorum 1 saat paydos vaktin var öğle yemeği-sigorta gibi işlevşeride mevcut...

yardımınız için çok sağalon arkadaşlar hepinize başarılar

melpa ' Alıntı:
merhaba,zaman zaman bu firmadan bazı seslendirme malzemeleri alıyoruz.karaköy de bankalar caddesi üzreindedir.köklü bir firmadır.yurdışı çalışmları hakkında bir fkrim yok.ama dandik bir firma olmadığını söyleyebilirim.
özür ve düzeltme
yanlış bilgi verdiğimden dolayı özür dilerim.radyopanç firmasıyla olan isim benzerliğinden dolayı yanlışlık oldu.arma elektropanç firması hakkında bilgim yok.

ama benım yazdıgım bılgıler dogru...arkadaslar...

arma elektropançta şuan benim abim çalşıyor sana diyebileceğim elektrik-elektronik konularında otomasyon-plc den yararlanıyorlar şirket bünyesi çok gelişmiş 2şubesi bulunmakta bunlardan birisi istanbulda diğeri ise RUSYA FEDERASYONUNDA çok kapsamlı ve elektrik-elektronik-plc konularında yapmadıkları iş yok..ben böyle gördüm böyle biliyorum...ayrıca çalışma standartlarında 10 saat şalışmak zorundasın yapmış olduğun iş dışında ek ücret saat başı 3,10 usd sanırım ama tam bilmiyorum 1 saat paydos vaktin var öğle yemeği-sigorta gibi işlevşeride mevcut...

Arkadaşlar merhaba, AE - ARMA ELEKTROPANÇ şirketinde uzun bir çalışma hayatım oldu, Yurt dışına çıkmak isteyen arkadaşlar için doğru bir adrestir.. Ödemeler, iş ortamı ,konaklama v.s. herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız.. Elektrik konusunda Piyasadaki en iyi firmaların arasındadır.. Kafanıza takılan bir soru varsa her konuda bilgi verebilirim. ..

arkadaslar ben bu firmada ise baslayali 2 ay oldu para yonunden guvenilir ama kalinan yer biraz problem ama calisimiycak bir firma deil ve saat ucreti yonunden siki bir pazarlik yapin ;)

SAYIN ARKADAŞLAR herkes birşeyler saçmalamış ae'nin moscowa citide yapmiş oldugu halen devam etmekte olan ikiz kuleler'de çalişiyorum halen devam ediyor ama yalniz dünyadaki global kriz malesef rusyayıda malesef vurdu.işe gelelim saat ücretler taban 2,80$tavan3,80 çalişma 10 saat yapilan işçilik 10 numara kullandiğimiz malzeme merlingerin anahtar priz serisi legrand moscow tower&spt tower..tavsiye ederim ilgili arkadaşlara..ama şunda eleman aranmammakt kriizzz...
mail:[email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,316
Kullanıcılar
450,150
Son üye
Sqnax

Yeni konular

Geri