ACS550 2 Adet Input Kullanma Hakkında

Kurenai

Üye
İyi günler.

abb acs550 sürücümüzle bir pompa kontrol etmemiz gerekiyor. ancak hem start butonuyla hem de haberleşme sistemiyle çalışacak. DI1 ucu start stop olarak ayarlı ve buton bağlı. DI2 ucunu da start stop olarak ayarlayıp haberleşme cihazının kontağını bağlamak istiyorum ancak yapamadım. nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Kurenai Merhabalar
Paremetre 1001 ve 1002 incelerseniz iki harici kontrol eklemeniz mümkün hangi kaynaktan kontrol edeceğinizi paremetre 1102 göre belirlerseniz iki farklı kaynaktan çalıştırmanız mümkün ancak DI2 değil
DI6 kullanmanız gerekmekte.

Kolay gelsin

sağolun 2. kaynağı ayarladım ancak bu sefer ext2 devreye girince pompanın frekansı sıfır gösteriyor ayarlamaya kalkınca read only diyor.

sağolun 2. kaynağı ayarladım ancak bu sefer ext2 devreye girince pompanın frekansı sıfır gösteriyor ayarlamaya kalkınca read only diyor.
Merhabalar
Paremetre 1103 Ref1 select ile paremetre 1106 aynı seçerseniz ext1 ve ext2 aynı analog kanal üzerinden beslenir.

Kolay Gelsin

Herşey için çok teşekkür ederim. başarıyla yol verdim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,945
Son üye
kerim2756

Yeni konular

Geri