ABB Robot Arızası

pense

Üye
arkadaşlar işletmede kullandığımız 4 eksenli robot elektrikler keildiğinde tekrar başlattığımızda pendat panelden saymaya başlıyor ve bu sayma hiç bitmiyor.
Enerjiyi kesip vererek (bir kaç kez) ancak o zaman normal sayarak programı başlatıyor.Sayma dediğim şey sanki tasarlanmış programı bulmaya çalışıyor.
saklanan programı daha hızlı olarak bulmasını nasıl sağlarım yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba
Status , Power ve HDD ledlerini kontrol edebilirmisiniz ?
iyi calismalar

ROBOTMER

Öncelikle bu tür problemlerde robotun modelini tipini yazman probleminin çözümü açısından çok iyi olur.. Robotun tipi ne S3 S4, IRC5 hangisi?

6 eksende elektirik kesildiğinde calibrasyon istiyor sıfırlamak gerekiyor benim kullandığım robotta abb 6600 ilgili arkadaşlar belki daha fazla yardımcı olabilir

Robotun ön kısmında bulunan SMB Board pilini değiştirerek Kalibrasyon problemini çözebilirsin. SMB Board pili bitmiş.

arkadaşlar quick teach programını indirmek istiyorum özel msj atıcam 20 msj göndermem gerekiyomuş sitede o yüzden atamıyorum yardımcı olurmusunuz fluke ilgin için tşkler

eğer sistemlerinde elektrik kesintisi olduğunda calibrasyon istiyorsa bu problemden ancak kesintisiz güç kaynağı kullanarak kurtulabilirsin

bilgisayar bataryası sorunlu olbilir veya smb bataryası bitmiş tir ama her ikisinde de robot açık olduğu sürece hata verir backup batary error veya smb batery error diye hata mesajlarına bakarsan sonuca ulaşabilirsin

Kesinlikle katılıyorum,
SMB pillerini değiştirmek ve en az 1 hafta robotun enerjisini kapatmadan çalışmasını veya replide beklemisini saglamak gerekir. Süre önemli sarj için

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri