775 motor için Güç ve Sürücü Bulma Sorunu

Merhaba 3018CNC üzerinde 775 motor var ancak bunun için 36v değerinde uygun fiyatlı bir adaptör/trafo bulamıyorum. Önerilere açığım sürücüler var çeşitli o bulunuyor ama birlikte önerirseniz sevinirim. Motorun devrini ayarlamak isterim..

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
böyle bir amca ve bir adette stepdown lazım dersem olur mu?
gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/36-volt-20-amper-bisiklet-sarj-adaptoru_pdp_785208832
Aslında evde bolca 19v 5A notebook şarj aleti var ama bunları seri bağlamak noktasında şüpheliyim sorun çıkar diye

aynı marka aynı model bulup bağlasan bile amperi kurtarmaz, sistemde kaç motor var bilmiyorum. bir proje için 4 tane 775 kullanacağım, ne kadar amper çeker kaç devir diye youtube epey bir video izledim çalıştırma konusunda en zayıf olan laptop adaptörü hemen kendini korumaya alıyor. ben gördüğümün yalancısıyım. boşta 2,5 amper filan ama yükte 8-10 amperi görüyor. ama soft start bir sürücü kullanıp yavaş kaldırsan bile yükte sıkıntı var yine.

Forum istatistikleri

Konular
128,388
Kullanıcılar
450,273
Son üye
rawengineer

Yeni konular

Geri