%68 enerji tasarruflu soğutma sistemi

KORAY- Ü

Üye
arkadaşlar gönderdiğim pdf te ıslak kuru soğutma sisteminden bahsediyor busistemi duyan bilen arkadaşlar varsa bana bilgi verirseniz sevinirim ayrıca % 68 oranında enerji tasarrufundan bahsediyor doğruluğu nedir bilmiyorum bu pdf inceleyip bana bilgiverirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• FRITERMTTMD2008MAKALE18032008.pdf
    2 MB · Görüntüleme: 175
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
anladığım kadarıyla, soğutma çevrimine destek olmak için yaş termometre sıcsaklığından, ayrıca soğuk mevsimmlerde chiller veya soğuk depoların dış ortamdan yaralanmak ... zaten soğuk depoculukta bu sıstem kışın kullanılıyor.

Sistem dönüş su sıcaklığı o bölgenin termometre sıcaklığından 2-3 derece üstünden sonra bu sistem verimli. Başka bir avantajı pislik olmaması ve su eksilmeme avantajları var. Yazın bir avantajı yok ama sürekli çiller gurubuna ihtiyaç duyan firmalar için biçilmez kaftan. dez avantajı da içinde normal su varsa yani etil gilikol yoksa donma problemi var. En büyük problem bu.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,221
Kullanıcılar
450,007
Son üye
harunppp

Yeni konular

Geri