5+1

loner

Üye
arkdaşalar elimde beko 5+1 var dvd ye bağlı analog girişli fakat ama on pc ye bağlamak istiyorum ama pc de tek çıkış var nasıl yapabilirim. yardımlarınızı bekliyorum. saygılar...

Bilgisayarındaki o tek çıkış stereo bir çıkıştır bilgisayar çıkışını ses sistemine bağlamak için araya bir konnektör alman gerekebilir ama genelde ses sistemi ile beraber veriyor bağlantıları yaptıktan sonra ses kartından veya onboard ise ana kartından ses çıkışını 5+1 surround olarak seçtiğinde 5+1 olarak müzik dinleyebilirsin fakat kendi sistmimden biliyorum 5+1 de hoparlörlerden biri sadece dijital sesleri çıkarttığı için 1 hoparlörden ses alamayabilirsin.

arkadaşım bendede vestel marka vardı ben bunu bir ara kablo ile 5´+1 stereo olarak bagladım ve 5+1 kumandadan stereodan 5+1 sisteme çevirdim gayet iyi çalıyor

pc deki ses kartı ayarlarını stereodan 5.1 e çevir mik. ve st giriş iptal olacak 5.1 girişlerini sırayla on pc deki soketlere tak ama 5.1 in ön arka sub yerleştirmelerine dikkat et yerlerini karıştırma yoksa ses bozuk gelir. kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,194
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri